RehberRol Oyunu

GTA V’de Bot – Jetski Nasıl Kullanılır?

Grand Theft Auto V rehberimizin bu kısmı, teknelerin ve diğer deniz taşıtlarının uygun şekilde nasıl kullanılacağına dair temel ipuçları içerir. Ayrıca, satın alınan tekneleri GTA 5’te nerede saklayacağınızı da açıklıyoruz. Bu şekilde GTA 5’te deniz araçlarınızı nasıl bulacağınızı da anlamış oluyorsunuz. Devam edin.

Tekneleri tutmak için yat limanları olan marinalara ihtiyacınız var. Marinalar, herhangi bir karakterin sahip olduğu tekneleri oyunda tutmanın tek yoludur. La Puerta’da sadece bir tane var, Puerto Del Sol. 75 bin (her karakter için ayrı) için satın alabilirsiniz. Herhangi bir çalıntı yat tutmak veya on-line satın almak için gerekli bir yerdir. Dikkat edin.

Kontrolün kendisi kolay ve araba sürmeye benzer, bu yüzden sorunlu olmamalı. Daha büyük teknelerde çeviklikle ilgili bir sorun olabilir, bu nedenle dar kanallardan yelken açmayı planlıyorsanız bunu dikkate alın. Sol çubuğu ileri ve geri hareket ettirerek, geminizin pruvasını azaltabilir veya yükseltebilirsiniz; Dahası, su scooterları veya denizaltı gibi bazı küçük makineler, konsola bağlı olarak uygun tamponlara veya L1 / R1’e basarak hızlıca sola ve sağa dönebilir.

Ayrıca Bakınız:   Fortnite'da Ganimet Kasalarını Açmak İçin Choppa Nasıl Kullanılır?

GTA V’te deniz araçlarıyla ilgili daha fazla bilgi ileride gelebilir.

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
AksiyonRehberRol Oyunu

Assassin's Creed Valhalla - En İyi Zırhlar

RehberRol Oyunu

Red Dead Online'da Hızlı XP Kasmak ve Level Almak

KonsolRehber

PS5'te DualSense ve Sistem Mikrofon Sesi Kapatma

Rehber

Roblox FPS Nasıl Arttırılır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Call of Duty: Warzone – Counter-UAV Nasıl Elde Edilir?