Battle RoyaleRehber

Hyper Scape – Orchid-C015 Error Nasıl Çözülür?

Battle royale oyunu “Hyper Scape” için yeni beta testi, bazı oyuncuları oyun içi lobilerden zorlayan bir hata koduyla ön plana çıktı. Siz de Orchid-C015 Error kodunu aldıysanız yazımızdan daha fazla bilgi bulabilirsiniz.

Hyper Scape oyuncuları oyun içi lobide zorluk yaşıyor; Neyse ki, hızlı bir düzeltme var.

Hyper Scape, Ubisoft’un birkaç gün önce PC için test aşamasında piyasaya sürülen ve nihayetinde mevcut gen konsollarına gelecek olan en yeni battle royale oyunudur. Fütüristik bir ortamda yer alan bir battle royale oyunu, savaştan ziyade maçların yağma yönüne daha fazla odaklanıyor.

Ubisoft, bu demo aşamasında oyun için karışıklıklar üzerinde çalışırken, birçok oyuncu “Orchid-CO15” olarak kodlanan oyun öncesi bir hata ile zorlanıyor. Orchid-C015 Error hata kodu, oyuncuları ayırt edilebilir bir sebep olmaksızın şu anda bulundukları lobiyi terk etmeye zorluyor.

Neyse ki, düzeltme, oyuncuların oyunu veya benzeri bir şeyi kaldırmasını gerektirmeyen nispeten basit bir çözümdür. Oyuncular bu sorunu sadece lobiden vazgeçerek, on beş ila yirmi saniye bekleyerek ve lobiye yeniden katılarak çözebilirler. Lobiden çıkmak, hata yapan oyun için en yaygın düzeltme gibi görünüyor ve oyuncular bundan sonra başka bir oyun ararken başka bir sorun yaşamadıklarını rapor ediyor.

Aşırı durumlarda, oyuncular hala koduyla karşılaşıyorlarsa, diğer tek çözüm oyundan tamamen çıkmak ve tekrar başlatmaktır. Bu küçük aksaklık dışında, Hyper Scape beta demo aşaması, düşünülen her şeyle oldukça sorunsuz çalışıyor. Sağlıklı bir hayran kitlesi var gibi görünüyor. Twitch ve içerik yaratıcıları ile benzeri görülmemiş bir ortaklık sayesinde, Ubisoft, hayranların Hyper Scape’i kullanması söz konusu olduğunda en iyi adımlarını atıyor gibi görünüyor. Battle royale türü zaten doymuş gibi, umarım Ubisoft, kalabalığın arasında öne çıkmak için oyunu geliştirmeye devam edebilir.

Hyper Scape, Ubisoft’un birkaç gün önce PC için test aşamasında piyasaya sürülen ve nihayetinde mevcut gen konsollarına gelecek olan en yeni battle royale oyunudur. Yeni bir oyunun Hyper Scape’in son zamanlarda aldığı kadar dikkat çekmesi oldukça etkileyici. Hyper Scape şu anda üç yüz binin üzerinde eşzamanlı görüntüleyici ile Twitch yayın listelerinin üstünde oturuyor ve beta aşamasının geri kalanı için en üstte kalması bekleniyor. Umarım, oyuncular bu küçük konuyu göz ardı edebilir ve yine de oyundan zevk alabilirler.

Hyper Scape, PC, PS4 ve Xbox One için 2020 lansmanını hedefliyor.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
RehberWarzone

Warzone Scream kostümü nasıl elde edilir?

Nişancı Oyunu

Yeni bir Splinter Cell oyununun geliştirildiği iddia ediliyor

Pubg Mobile

Pubg Mobile Oyun Modları

Battle Royale

Ghost Recon Frontline Kapalı Betası Ertelendi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Horizon Zero Dawn Steam Fiyatı Astronomik Bir Şekilde Yükseldi