Simülasyon

Microsoft Flight Simulator Çıkış Tarihi Açıklandı

Microsoft Flight Simulator, 18 Ağustos’ta PC için yayınlanacak. Microsoft, son aylarda yeni oyunun özel alfa testini yapıyor ve bugün ön sipariş vermeye ve önceden yüklemeye hazır. Microsoft Flight Simulator, 1980’lerden beri çalışan hiper-ayrıntılı serideki son oyundur. Microsoft Flight Simulator X: Steam Edition’ın 2014’te piyasaya sürülmüştü.

Microsoft Flight Simulator başkanı Jorg Neumann “Flight Sim topluluğunu son 38 yıldır körükleyen destek ve özveri bizi çok heyecanlandırdı. İlk Microsoft Flight Simulator’un 1982’de piyasaya sürülmesinden bu yana, Microsoft Flight Simulator’ın yeni nesil sürümünü geliştirmenin nihayet doğru zaman olduğunu biliyorduk.”

En son oyun, oyuncuların günün herhangi bir saatinde uçmasına izin veren yeni bir gündüz ve gece motorunun yanı sıra, yeni başlayanlar veya profesyonel oyuncular için kalkıştan önce enstrüman rehberliği ve kontrol listeleriyle ölçeklendiren yeni bir kontrol listesi sistemi içerir. Microsoft Flight Simulator ayrıca canlı dünyasında gerçek zamanlı hava durumu, canlı trafik ve hayvanları da içerir.

Microsoft, standart uçuşun 20 uçak ve 30 havalimanı ile 59,99 $ fiyatla üç farklı Microsoft Flight Simulator sürümünü piyasaya sürüyor. Deluxe sürümün fiyatı 89.99 $ ve beş ek uçak ve beş ekstra havaalanı içeriyor. Premium deluxe versiyonda toplam 10 uçak ve 10 ekstra havaalanı bulunmaktadır ve fiyatı 119,99 $ ‘dır.

San Francisco veya Londra’nın Heathrow havaalanı gibi havaalanları premium sürüm ile oyunculara sunulurken, Chicago’nun O’Hare havaalanı ve Amsterdam’ın Schiphol’u lüks versiyonda mevcuttur. Microsoft Flight Simulator, PC için Xbox Game Pass’in bir parçası olarak ücretsiz olarak da başlayacak.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Farming SimulatorRehber

Farming Simulator Activation Limit Exceeded Hatası

Farming SimulatorRehber

Farming Simulator "0xc000007b" Hatası Çözümü

Farming SimulatorRehber

Farming Simulator "Can't load game.xml Hatası" Çözümü

RehberSimülasyon

Farming Simulator 19 Traktör Düzeltme / Işınlama Nasıl Yapılır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Call Of Duty Warzone Sürekli Gelişiyor