Mobil OyunNişancı Oyunu

Tom Clancy’s Elite Squad Mobil Oyunu Önümüzdeki Ay Yayınlanıyor

Ubisoft’un Tom Clancy’s Elite Squad sıra tabanlı takım nişancı oyunu, önümüzdeki ay iOS ve Android için piyasaya sürülecek.

Hafta sonu boyunca Ubisoft, yakında çıkacak olan konsol, PC ve mobil oyunları için yeni fragmanlar ve oyun görüntüleri paylaştı. Tom Clancy’s Elite Squad, 27 Ağustos’ta iOS ve Android lansmanının yolunu açan parlak bir fragmanla gösterilen başlıklar arasında yer aldı.

Bu, Mart ayında Filipinler’de Android için kısmi bir şekilde başlatılan sıra tabanlı bir takım nişancı oyunudur. Sam Fisher ve The Division’dan Ubisoft’un en ünlü karakterlerinden oluşan katil bir takım oluşturmanıza olanak tanıyor.

Bir dizi yüksek profilli Ubisoft çalışanı yakın zamanda cinsel tacizle suçlanmış ve bu da dahili bir soruşturmaya yol açmış olsa da gösterinin şirketin meselelerini anlamlı bir şekilde ele almadığını görmek tamamen şaşırtıcı değil.

Ubisoft, gösterinin önceden var olan doğası nedeniyle, durumun böyle olacağını, ancak ilk Ubisoft Forward’ın kötü zamanlanmış ve kötü değerlendirildiğini açıkça belirtti.

Tom Clancy’s Elite Squad ile ilgileniyorsanız, Montagne’e bir M1911 tabancasını almak için App Store ve Google Play’den lansman öncesinde ön kayıt yaptırabilirsiniz. Daha fazla bilgiyi oyunun resmi sitesinde bulabilirsiniz.

‎Tom Clancy's Elite Squad
‎Tom Clancy's Elite Squad
Geliştirici: Ubisoft
Fiyat: Ücretsiz+
Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
RehberValorant

Valorant: Hesap Seviyenizi Nasıl Gizlersiniz?

Crysis

Hitman 3 oyun direktörü Crysis 4 geliştirmesine liderlik etmek için Crytek'e katıldı

Halo Infinite

343 Industries'in Başka Bir Halo Projesi Üzerinde Çalıştığı İddia Edildi

Nişancı Oyunu

Yakında çıkması beklenen retro nişancı Selaco'dan yepyeni ekran görüntüleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Onumaya Değer
Ubisoft Resmi Olarak Far Cry 6’yı Ortaya Çıkartıyor