Battle RoyaleRehber

Pubg Mobile Profil Fotoğrafı Değiştirme

Oyuncuların en sevdiği, battle royalelerin en popüler olanlarından birisi kuşkusuz Pubg Mobile olarak bilinir. Bu basit Pubg Mobile rehberimizde sizlere Pubg Mobile’da profil fotoğrafınızı nasıl değiştireceğinizi göstereceğiz.

Pubg Mobile Profil Fotoğrafı (Avatar) Değiştirme

Pubg Mobile’da profil fotoğrafını değiştirmek için kullanmanız gereken yöntem Facebook ile bağlantı sağlamak. Ya ilk girişte ya da daha sonradan Facebook bağlantısı yaparak profil fotoğrafınızı istediğiniz herhangi bir şey yapmanız mümkündür. Pubg Mobile’da profil fotoğrafı değiştirmek için Facebook kullanılması bir çok oyuncu tarafından eleştirilse de şimdilik başka bir çözüm bulunmuyor. Pubg Mobile’da avatar değiştirmek için aşağıdaki adımları takip edin. Pubg profil resmi nasıl değiştirilir / Pubg Mobile profil resmi işlemlerini maddeler halinde anlatıyoruz. Bu sayede sizin de güzel Pubg profil fotolarınız olabilir.

 

  1. Pubg Mobile’da Facebook ile giriş yapmış olun.
  2. Böyle bir girişiniz yoksa yapın. (Facebook hesabınızın gerçek hesap olduğundan ve sadece oyun için açılmamış olduğundan emin olun çünkü bu hesaplar Facebook tarafından siliniyor. Bu durumda Pubg Mobile’da kısmen silinmiş oluyor.)
  3. Bu kısımda İngiliz Anahtarı simgesiyle profil fotoğafı ayarlarınızı düzenleyin
  4. Facebook girişi işleminden sonra oyunu kapatın.
  5. İlgili Facebook hesabınıza giderek profil fotoğrafınızı değiştirin. (Pubg Mobile, oyun içi avatarınızı Facebook profilinizden çekecek.)
  6. Daha sonra tekrar Pubg Mobile oyununu açıp Facebook ile oyuna girin.

Bu Pubg Mobile rehberimizde oyun içinde profil fotoğrafı nasıl değiştirilir sorusunun cevabını verdik. Merak ettiklerinizi sorabilir, diğer yazılarımıza da göz atabilirsiniz.

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Mobil OyunNişancı OyunuRehber

Critical Ops Teklif Tamamla Ödüllerini Arttırma

Rehber

Among Us Imposterlar İçin İpuçları

Rehber

Among Us Nasıl Oynanır? - Başlangıç Rehberi

RehberRol Oyunu

Assassin's Creed Valhalla - Rune Nasıl Takılır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Pubg Mobile Özel Oda Kurma Rehberi