Battle RoyaleRehber

Pubg Mobile Profil Fotoğrafı Değiştirme

Oyuncuların en sevdiği, battle royalelerin en popüler olanlarından birisi kuşkusuz Pubg Mobile olarak bilinir. Bu basit Pubg Mobile rehberimizde sizlere Pubg Mobile’da profil fotoğrafınızı nasıl değiştireceğinizi göstereceğiz.

Ayrıca pubg mobil profil resmi koymak için yapmanız gereken Facebook ile bağlanmaktır. Eğer kendinize özel bir profil resmi koymak istiyorsanız Pubg’ye Facebook ile bağlanmanız gerekiyor. Bu sayede oyun profil resminizi Facebook profilinizden çekecektir. Facebook profilinizi değiştirdiğiniz zaman Pubg profiliniz de değişir. Pubg’ye kendi resminizi koymak için bu şekilde bir yol izleyebilirsiniz. Diğer pubg profil resmi koyma ve değiştirme için yazının devamını okuyun.

Pubg Mobile Profil Fotoğrafı (Avatar) Değiştirme

Pubg Mobile’da profil fotoğrafını değiştirmek için kullanmanız gereken yöntem Facebook ile bağlantı sağlamak. Ya ilk girişte ya da daha sonradan Facebook bağlantısı yaparak profil fotoğrafınızı istediğiniz herhangi bir şey yapmanız mümkündür. Pubg Mobile’da profil fotoğrafı değiştirmek için Facebook kullanılması bir çok oyuncu tarafından eleştirilse de şimdilik başka bir çözüm bulunmuyor. Pubg Mobile’da avatar değiştirmek için aşağıdaki adımları takip edin. Pubg profil resmi nasıl değiştirilir / Pubg Mobile profil resmi işlemlerini maddeler halinde anlatıyoruz. Bu sayede sizin de güzel Pubg profil fotolarınız olabilir.

 

  1. Pubg Mobile’da Facebook ile giriş yapmış olun.
  2. Böyle bir girişiniz yoksa yapın. (Facebook hesabınızın gerçek hesap olduğundan ve sadece oyun için açılmamış olduğundan emin olun çünkü bu hesaplar Facebook tarafından siliniyor. Bu durumda Pubg Mobile’da kısmen silinmiş oluyor.)
  3. Bu kısımda İngiliz Anahtarı simgesiyle profil fotoğafı ayarlarınızı düzenleyin
  4. Facebook girişi işleminden sonra oyunu kapatın.
  5. İlgili Facebook hesabınıza giderek profil fotoğrafınızı değiştirin. (Pubg Mobile, oyun içi avatarınızı Facebook profilinizden çekecek.)
  6. Daha sonra tekrar Pubg Mobile oyununu açıp Facebook ile oyuna girin.

Bu Pubg Mobile rehberimizde oyun içinde profil fotoğrafı nasıl değiştirilir sorusunun cevabını verdik. Merak ettiklerinizi sorabilir, diğer yazılarımıza da göz atabilirsiniz.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
RehberRol Oyunu

No Rest For The Wicked'da Para Kasma Açığı Keşfedildi

RehberRol Oyunu

No Rest For The Wicked Bütün Rünler (Türkçe Yetenek Rehberi)

RehberRol Oyunu

No Rest for the Wicked, Save Dosyası ve İlerlemeyi Başka Oyuna Aktarma

RehberRol Oyunu

No Rest For The Wicked, Sıkıştığınızda (Stuck) Nasıl Kurtulursunuz?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Pubg Mobile Özel Oda Kurma Rehberi