Mobil OyunStrateji

Warhammer Quest: Silver Tower Ön Kayıt Almaya Başlıyor

Geliştirici Perchang’ın gelecek vaat eden sıra tabanlı mobil strateji oyunu olan Warhammer Quest: Silver Tower, 3 Eylül’deki lansmanından önce Android’de ön kayıt için açıldı. Bu, Warhammer’s Age of Sigmar’da geçiyor ve efsanevi Silver Tower’da savaşmak için bir araya gelen güçlü şampiyonlara odaklanıyor. Bol ödüllü bir oyun olacak, ancak bunları talep etmek için, oyuncuların önce korkunç Gaunt Summoner’ın güç, beceri ve dayanıklılık denemelerini tamamlaması gerekecek.

Oyun; Acolytes, Tzaangors ve Daemons gibi popüler Warhammer yaratıklarıyla doludur. Ve 25 eşsiz harita, canavarlar kadar çeşitli görünüyor. Bunun yanında Warhammer Quest: Silver Tower’da boyutlararası arenaları, clockwork alemlerini ve ölümcül bataklıkları keşfetmenizi sağlıyor,

Başlangıç ​​sürümü, 10 yükseltilebilir şampiyondan biri olarak savaşmanız için 200’den fazla aşama ile karşınıza çıkacak. Warhammer Quest: Silver Tower mobil strateji oyununda, Knight Questor, Mistweaver Saih, Darkoath Chieftain ve daha fazlası olarak oynayabileceksiniz. Ana ilerleyişin dışında, Warhammer Quest: Silver Tower zorlu görevler, tek kişilik denemeler ve üstlenilecek günlük görevler de içerecek. Sonuç olarak, bu Perchang’ın bugüne kadarki en büyük oyunu gibi görünüyor.

Android oyuncuları, Warhammer Quest: Silver Tower’a ilgi duyuyorlarda hemen Google Play‘de ön kayıt yaptırabilirler. Şu anda iOS ve Android için 3 Eylül’de piyasaya sürülecek.

Warhammer Quest
Warhammer Quest
Geliştirici: Perchang
Fiyat: Ücretsiz
Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
RehberStrateji

Manor Lords Nüfus Arttırmak İçin İpuçları

Age of Empires 4RehberStrateji

Age of Empires 4 En İyi Irklar / Medeniyetler Listesi

RehberRol OyunuStrateji

Baldurs Gate 3: Lockpicking Rehberi, Kilitli Kapılar Nasıl Açılır?

RehberStratejiWatcher of Realms

Watcher of Realms Kahraman Kaldırma, Satma, Kapasite Artırma

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Activision’a Göre Diablo Immortal İyi Bir Fikir