Mobil OyunStrateji

Warhammer Quest: Silver Tower Ön Kayıt Almaya Başlıyor

Geliştirici Perchang’ın gelecek vaat eden sıra tabanlı mobil strateji oyunu olan Warhammer Quest: Silver Tower, 3 Eylül’deki lansmanından önce Android’de ön kayıt için açıldı. Bu, Warhammer’s Age of Sigmar’da geçiyor ve efsanevi Silver Tower’da savaşmak için bir araya gelen güçlü şampiyonlara odaklanıyor. Bol ödüllü bir oyun olacak, ancak bunları talep etmek için, oyuncuların önce korkunç Gaunt Summoner’ın güç, beceri ve dayanıklılık denemelerini tamamlaması gerekecek.

Oyun; Acolytes, Tzaangors ve Daemons gibi popüler Warhammer yaratıklarıyla doludur. Ve 25 eşsiz harita, canavarlar kadar çeşitli görünüyor. Bunun yanında Warhammer Quest: Silver Tower’da boyutlararası arenaları, clockwork alemlerini ve ölümcül bataklıkları keşfetmenizi sağlıyor,

Başlangıç ​​sürümü, 10 yükseltilebilir şampiyondan biri olarak savaşmanız için 200’den fazla aşama ile karşınıza çıkacak. Warhammer Quest: Silver Tower mobil strateji oyununda, Knight Questor, Mistweaver Saih, Darkoath Chieftain ve daha fazlası olarak oynayabileceksiniz. Ana ilerleyişin dışında, Warhammer Quest: Silver Tower zorlu görevler, tek kişilik denemeler ve üstlenilecek günlük görevler de içerecek. Sonuç olarak, bu Perchang’ın bugüne kadarki en büyük oyunu gibi görünüyor.

Android oyuncuları, Warhammer Quest: Silver Tower’a ilgi duyuyorlarda hemen Google Play‘de ön kayıt yaptırabilirler. Şu anda iOS ve Android için 3 Eylül’de piyasaya sürülecek.

Warhammer Quest: Silver Tower
Warhammer Quest: Silver Tower
Geliştirici: Perchang
Fiyat: Ücretsiz
Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Mobil OyunRehberStrateji

Clash of Clans'da Bir Klana Nasıl Katılırsınız?

Mobil Oyun

Warcraft mobil oyunu, 3 Mayıs'ta oldukça gizemli bir şekilde ortaya çıkacak

Strateji

Tarayıcıdaki popüler bilim kurgu MMO oyunu OGame yakında mobil cihazlara geliyor

Strateji

Dune: Spice Wars çıkış tarihi, oynanabilir gruplar ve daha fazla ayrıntı açıklandı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Onumaya Değer
Activision’a Göre Diablo Immortal İyi Bir Fikir