AksiyonMacera

Rocksteady, Suicide Squad Oyunu Geliştiriyor

Rocksteady Studios’daki Batman Arkham oyunlarının yapımcıları nihayet bir sonraki projelerini resmen açıkladılar: Suicide Squad oyunu.

Arkham Knight’ın çıkmasının üzerinden beş yıl geçti ve o zamandan beri insanlar Rocksteady Studios’un neler yaptığını merak ediyorlar. Uzun bir süre birçoğu bunun bir Süpermen oyunu veya belki başka bir Batman oyunu olabileceğini varsaydı. Şimdi söylentiler ve spekülasyonlar nihayet sona eriyor.

Geçen ay, Eurogamer, Warner Bros’a bağlı bir şirket tarafından kayıtlı olduğu anlaşılan “SuicideSquadKillTheJusticeLeague.com” gibi bir dizi yeni internet alanı hakkında bilgi verdi. Eurogamer’a göre “gothamknightsgame.com” için de bir alan adı vardı. Arkham Origins’in arkasındaki stüdyo olan Warner Bros. Montreal tarafından geliştirilen ayrı bir oyun.

“KillTheJusticeLeague” alanına ve Superman’in kafasının arkasındaki bullseye dayalı olarak, Rocksteady’nin bu sefer kötülerin bakış açısından bir DC oyunu yaptığına dair oldukça iyi bir tahmin piyasada dönmeye başlamıştı. Umarım 2016’nın Suicide Squad filmi gibi değil de, mükemmel Secret Six crossover koşusu gibi şeylerin peşinden gider.

Warner Bros. geçen ay 22 Ağustos günü saat 13: 00’te DC FanDome adlı sanal bir hayran etkinliği düzenleyeceğini duyurdu. Rocksteady’nin tweet’i, Suicide Squad hakkında daha fazla şey öğreneceğimizi ve stüdyonun neler yaptığının tam dökümünü alacağımızı gösteriyor.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Aksiyon

Batman'dan Suicide Squad'a: Arkham Devs Ertelendi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Onumaya Değer
Logitech G923 – Yeni Oyun Direksiyonu