Hayatta KalmaRehber

Weed Killer Peak Nerede Bulunur – Grounded Rehberleri

Grounded’daki Weed Killer Peak, ulaşılması zor bir yerdir. Ancak, Oak Tree Lab’deki dost robot BURG.L’den günlük görevlerini tamamlamak için her oyuncunun sonunda bulması gereken bir yerdir. Weed Killer Peak’e bir işaret koyduğunuzda, robot arkadaşınız yeni tarifleri doğrudan robotun kendisinden satın almak için kullanılan değerli bir kaynak olan Raw Science’a geçecektir. Neyse ki, onu nerede bulacağımızı biliyoruz.

Grounded’da Weed Killer Peak Nerede Bulunur?

Weed Killer Peak, Gizemli Makine’nin güneybatısındaki açık bir bölgede yer almaktadır. Tırmığa yaklaştığınızda bulması kolaydır: Uzaktan göreceğiniz uzun metal nozulla herbisiti öldüren dev ot kutusu. Bununla birlikte, zirveye ulaşmadan önce bir gaz maskesi takmanız gerekeceği konusunda sizi uyaralım.

Gaz Maskesi Alın

Daha önce bu kadar güneye gitmediyseniz, bir gaz maskesine ihtiyacınız olabilir. Bir tane yapmak için önce Gnat Fuzz’ı analiz etmeniz gerekir. Bundan sonra, bir Weevil Nose, dört Gnat Fuzz, iki Woven Fiber ve bir Stinkbug Part kullanarak bir gaz maskesi yapabilirsiniz. Tırmığın hemen kuzeyindeki alanda bir Kokuşmuş Böceği öldürebilirsin.

Weed Killer Peak İşaretleyici Konumu

Bir gaz maskesi taktığınızda dışarı çıkmaya hazırsınız. Dev tırmıktan başlayarak batıya dönün ve tepeden aşağıya doğru ilerleyin. Çimenli yapraklar ormanında gri kayalar göreceksiniz. Onlara tırmanın, ardından püskürtme başlığının yere dönük ucunu bulun. Üzerine atlayın, ardından püskürtücünün uzunluğuyla kutunun tepesine kadar tırmanın.

Harita işaretleyici kutunun üstünde, boya tabancasının kolunun hemen yanında bulunur. İşaretçinin kendisini yapmak için bir Yonca Yaprağı, iki Bitki Elyafı ve iki Dal gerekir. Görevi tamamlamak ve ödülünüzü almak için işaretleyiciyi zirvenin üstüne yerleştirin ve BURG.L’ye geri dönün.

Grounded’daki Weed Killer Peak işaretçi konumunu gözden kaçırmak zor. Sadece güneybatıya tırmığa gidin ve dev bir herbisit kutusunu arayın. İşaret, kutunun tam üstünde bulunabilir.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak mobil oyunlar ve genel olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
Farming SimulatorRehber

Farming Simulator 19'da Yeni tarla satın alırken dikkat etmeniz gerekenler

Nişancı OyunuRehberValorant

Valorant'ta Nişangah Nokta Nasıl Yapılır? Nokta Cross

AksiyonMaceraMafia Definitive Edition

Mafia Definitive Edition: An Offer You Cant Refuse Göreviyle İlgili Herşey

Hayatta KalmaRehberValheim

Valheim Yagluth Boss Nasıl Çağırılır ve Yenmek İçin İpuçları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Onumaya Değer
Warzone’u 3. Şahıs Kamerasıyla Oynayabilen Kişi Bulundu