Battle RoyaleRehber

Hyper Scape – Bir Maçta Kaç Oyuncu Var?

Hyper Scape ile Ubisoft sonunda battle royale türüne adım attı. Beklendiği gibi, oyunun kalabalığın arasından sıyrılması için birkaç tuhaflığı var. Bu yönlerden biri, Hyper Scape’in toplam oyuncu sayısıdır. Herhangi bir maçtaki oyuncu sayısına ve sayının battle royale türündeki diğer oyunlardan nasıl farklı olduğuna bir göz atın.

Hyper Scape | Her Maçtaki Oyuncu Sayısı

Hyper Scape’in şu anda Hyper Crush adlı tek bir modu var. Takım bazlı bir deneyimdir ve her takımın üç oyuncuya ihtiyacı vardır. Her maç 99 toplam oyuncu sayısıyla başlar, bu da toplam 33 takıma eşittir.

Hyper Scape’de, oyuncular kendi takımlarını oluşturmak için iki arkadaşıyla sıraya girebilirler. Alternatif olarak, diğer iki rastgele oyuncuyla takım oluşturacakları tek başlarına sıraya girebilirler.

Bu oyunun oyuncu sayısı, PUBG ve Fortnite tarafından belirlenen geleneksel 100 oyunculu toplamdan biraz farklı. Bununla birlikte, Apex Legends ve Call of Duty: Warzone, Solo modu olmadan piyasaya sürüldüğünden, ekip tabanlı oyun, battle royale oyunları arasında hızla bir trend haline geliyor.

Bir maçın sonunda kaç oyuncu kalıyor?

Geleneksel battle royale tarzında, Hyper Scape oyuncu sayısı zamanla azalacak. Maçlar ilerledikçe, sadece üç kişilik bir takım ayakta kalana kadar oyuncu sayısı kademeli olarak azalacaktır. Ancak Hyper Scape, diğer oyuncular hala ayaktayken kazanmanın bir yolunu içerir.

Maçta sadece birkaç takım kaldığında, rastgele bir yerde bir taç ortaya çıkacaktır. Bir takım tacı alıp 45 saniye boyunca tutmayı başarırsa, kalan başka takımlar olsa bile maçı kazanır.

Şimdilik, Hyper Scape’in bir solo mod ekleyip eklemeyeceği belli değil. Oyunun zaman içinde güncellemeler alacağı düşünülürse, bu tamamen mümkündür. Bununla birlikte, Ubisoft’un en son sürümü, türdeki diğer oyunlarla gerçekten rekabet etmek istiyorsa, sürekli olarak yeni özelliklerin rotasyonuna ihtiyaç duyacaktır.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak mobil oyunlar ve genel olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
RehberRol Oyunu

No Rest for the Wicked, Save Dosyası ve İlerlemeyi Başka Oyuna Aktarma

RehberRol Oyunu

No Rest For The Wicked, Sıkıştığınızda (Stuck) Nasıl Kurtulursunuz?

RehberRol Oyunu

No Rest for the Wicked: Çoklu Oyunculu Var mı?

RehberRol Oyunu

No Rest for the Wicked: Oyunu Durdurmak Mümkün Mü?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
A Total War Saga: TROY Sistem Gereksinimleri