Battle RoyaleRehber

Hyper Scape – Bir Maçta Kaç Oyuncu Var?

Hyper Scape ile Ubisoft sonunda battle royale türüne adım attı. Beklendiği gibi, oyunun kalabalığın arasından sıyrılması için birkaç tuhaflığı var. Bu yönlerden biri, Hyper Scape’in toplam oyuncu sayısıdır. Herhangi bir maçtaki oyuncu sayısına ve sayının battle royale türündeki diğer oyunlardan nasıl farklı olduğuna bir göz atın.

Hyper Scape | Her Maçtaki Oyuncu Sayısı

Hyper Scape’in şu anda Hyper Crush adlı tek bir modu var. Takım bazlı bir deneyimdir ve her takımın üç oyuncuya ihtiyacı vardır. Her maç 99 toplam oyuncu sayısıyla başlar, bu da toplam 33 takıma eşittir.

Hyper Scape’de, oyuncular kendi takımlarını oluşturmak için iki arkadaşıyla sıraya girebilirler. Alternatif olarak, diğer iki rastgele oyuncuyla takım oluşturacakları tek başlarına sıraya girebilirler.

Bu oyunun oyuncu sayısı, PUBG ve Fortnite tarafından belirlenen geleneksel 100 oyunculu toplamdan biraz farklı. Bununla birlikte, Apex Legends ve Call of Duty: Warzone, Solo modu olmadan piyasaya sürüldüğünden, ekip tabanlı oyun, battle royale oyunları arasında hızla bir trend haline geliyor.

Bir maçın sonunda kaç oyuncu kalıyor?

Geleneksel battle royale tarzında, Hyper Scape oyuncu sayısı zamanla azalacak. Maçlar ilerledikçe, sadece üç kişilik bir takım ayakta kalana kadar oyuncu sayısı kademeli olarak azalacaktır. Ancak Hyper Scape, diğer oyuncular hala ayaktayken kazanmanın bir yolunu içerir.

Maçta sadece birkaç takım kaldığında, rastgele bir yerde bir taç ortaya çıkacaktır. Bir takım tacı alıp 45 saniye boyunca tutmayı başarırsa, kalan başka takımlar olsa bile maçı kazanır.

Şimdilik, Hyper Scape’in bir solo mod ekleyip eklemeyeceği belli değil. Oyunun zaman içinde güncellemeler alacağı düşünülürse, bu tamamen mümkündür. Bununla birlikte, Ubisoft’un en son sürümü, türdeki diğer oyunlarla gerçekten rekabet etmek istiyorsa, sürekli olarak yeni özelliklerin rotasyonuna ihtiyaç duyacaktır.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak mobil oyunlar ve genel olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
Rol Oyunu

Monster Hunter Rise: Sharp Claws Nereden Alınır?

PCRehber

Termal macun nasıl uygulanır?

Fortnite

Fortnite 19.10 Güncellemesi Bugün Çıkıyor Tilted Towers Geri Dönüyor

God of War

God of War'a başlarken size yardımcı olacak 6 ipucu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
A Total War Saga: TROY Sistem Gereksinimleri