Modern WarfareRehberWarzone

Call of Duty: Warzone – Dragon’s Breath R9-0 Av Tüfeği İçin Ateşli Mermi Açma

Call of Duty: Warzone’da yeni bir silah, kötü şöhretli Dragon’s Breath R9-0 Av Tüfeği İçin Ateşli mermileriyle oldukça ilgi görüyor. Bu mühimmat, ölümcül, patlayıcı ve güçlü olma konusunda oldukça ünlü, ancak birçok Warzone hayranı bu cephane türü hakkında konuşacak olsa da, pek çoğu onu nerede bulacağını bilmiyor gibi görünüyor.

Call of Duty: Warzone’daki çoğu şey gibi, oyuncuların bu rekabetçi turların Dragon’s Breath R9-0 Av Tüfeği İçin Ateşli Mermi kilidini açmak için benzersiz bir mücadeleyi tamamlamaları gerekecek. Bu yazıda Dragon’s Breath nasıl açılır konusuna değineceğiz.

R9-0 Av Tüfeği İçin Dragon’s Breath cephanesini açma

Dragon’s Breath turunu kazanmak, oyuncuların R9-0 av tüfeğini kuşanmasını ve tek bir görevi tamamlamasını gerektirir. Neyse ki, bu meydan okuma oldukça basittir, çünkü oyuncuların turların kilidini açmak için kayarken yalnızca 10 öldürme elde etmesi gerekir ve en iyi yanı, bunların hepsinin tek bir maçta tamamlanabilmesidir. 10 öldürme kaydedildiğinde, oyuncular doğrudan Gunsmith’e girebilir ve yeni kazandıkları ateşli cephanelerini kuşanabilirler. Oyuncular, bu cephaneyi kullanırken bildirilen bazı durumlarda gelişmiş animasyon nedeniyle bu cephanenin düşük seviyeli sistemlere sahip oyuncuları etkileyebileceğini unutmamalıdır.

Dragon’s Breath R9-0 Av Tüfeği İçin Ateşli Mermi açma meydan okuması Warzone veya Modern Warfare’de tamamlanabilir. Bazı hayranlar, Multiplayer’a yüklemeyi, Shoot the Ship’e girmeyi ve birkaç turda öldürmeleri temizlemeyi daha kolay bulabilir. Gerçekten de, yeniden doğma süresi, kısa mesafeler ve tonlarca uygulanabilir hedef nedeniyle, Shoothouse ve Shipment gibi daha küçük haritalarda bu meydan okumayı tamamlamak daha kolaydır.

Warzone’da bu mücadeleyi tamamlamaya çalışan oyuncular, bunun yalnızca tam öldürmeleri saydığını unutmamalıdır. Bir düşman yere düştüğünde, oyuncuların bu mücadeleye sayılması için öldürmeyi bitirmesi gerekir. Tüm meydan okuma sürecinden kaçınmak isteyen oyuncular için bir başka seçenek de, alevli turlara hızlı erişim için zaten donatılmış eki olan bir R9-0 planı satın almaktır.

Dragon’s Breath mermi yükü şu anda Warzone metasında kademeli olarak yükseliyor, çünkü yakın dövüş durumlarında oyuncuları tek atışta indirme olasılığı yüksek. Oyunculara, gelecekte sinirlenmeden önce cephaneyi almaları ve güçlü potansiyelinden yararlanmaları tavsiye edilir. Yine de, bunlar yakın mesafeden ölümcül, orta düzeyde ölümcül ve en azından herhangi bir oyuncunun cephaneliğine katkıda bulunmaya değer.

Call of Duty: Warzone, PC, PS4 ve Xbox One’da mevcuttur.

[ctu_ultimate_oxi id=”7″]
Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
RehberStratejiWatcher of Realms

Watcher of Realms Pity Timer Hesaplama

RehberStratejiWatcher of Realms

Watcher of Realms Ekipman Rehberi, Hangi Kahramana Hangi Ekipman Tipi Giydirilmeli?

RehberStratejiWatcher of Realms

Watcher of Realms'de Hediye Kodu Nasıl Girilir?

RehberStratejiWatcher of Realms

Watcher of Realms Başlangıç Rehberi

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Valorant’ın Kasma Sorunuyla Başa Çıkabilirsiniz