Uzay Temalı Oyunlar

Star Citizen Oynaması Ücretsiz Oldu

Cloud Imperium Games, Star Citizen’in yıllık Ship Showdown yarışmasının 2. Aşamasını resmen başlatarak yeni oyuncuları katılmaya davet ediyor. Bu etkinlikle beraber ücret ödemeden oyunu ücretsiz deneyimleyebilir sonrasında karar verirseniz satın alabilirsiniz.

İkinci yıllık Ship Showdown’nı kutlamak amacıyla, çok oyunculu uzay ticareti ve savaş simülatörü Star Citizen, herkese yarışmaya katılma fırsatı verecek özel bir Serbest Uçuş etkinliğini başlatıyor.

Ship Showdown’ın 1. Aşaması sona erdi ve topluluk, Star Citizen’daki en iyi 16 gemiye oy verdi. Şimdi sıra grubu tarzı bir yarışmada bir kazanan seçme zamanı. Önümüzdeki iki hafta boyunca, Free Fly etkinliği, yeni gelenler de dahil olmak üzere tüm oyunculara, kazanan gemilerin pilotunu test etme ve bir şampiyona karar verme şansı verecek.

9 Eylül’den 23 Eylül’e kadar SHOWDOWN2950 kodunu kullanmak, Fly Free etkinliğinden Star Citizen Alpha 3.10’a ve 16 geminin tamamına ücretsiz erişim sağlayacak. Bu süre boyunca, oyuncular Arena Commander’da it dalaşını deneyebilecek, Star Marine’nin kara muharebesinin FPS kargaşasını deneyimleyebilecek ve ayrıca başlangıç ​​gemi paketlerinde özel indirimler olacak.

Etkinliğe katılmak için Star Citizen’in geliştiricileri yeni oyuncuların herhangi bir satın alma işlemi yapmasını gerektirmeyecek. Resmi Star Citizen web sitesinde bir hesap oluşturabilir, Ship Showdown Free Fly etkinlik kodunu girebilir ve oyun istemcisini indirebilirler.

2011’den beri geliştirilmekte olan Star Citizen, şu anda 2,7 milyondan fazla kayıtlı hesaba sahiptir ve son zamanlarda kitle fonlaması yoluyla 300 milyon doları aşan etkileyici dönüm noktasına ulaştı. Uzay simülatörü düzenli olarak oynaması ücretsiz dönemler sunar, böylece destekçi olmayanlar tüm zamanların en kitle fonlu video oyununda ellerini deneyebilirler.

Star Citizen, PC için geliştirme aşamasındadır. (Senelerdir)

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Rol Oyunu

PS4 ve Xbox'da Witcher 3'ünüz Varsa PC İçin De Ücretsiz Alabilirsiniz

Uzay Temalı Oyunlar

Elite Dangerous, Önümüzdeki Yıl Yayan Seyehat ve Atmosfer Güncellemelerini Alacak

Strateji

A Total War Saga: Troy Yayınlandığı İlk Gün Ücretsiz Verilecek

AksiyonHack & Slash

Path of Exile: Harvest'da Canavar Çıkarıp Kesebiliyorsunuz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Pubg Mobile Ekipten Çıkmak