RehberSavaş Oyunları

CS: Go İstemcisi Güncelleme Sorunu – CS Go Hataları

CS: Go dünyanın en popüler fps oyunlarından birisidir. Bu yazı yazılırken baktığımız zaman son bir ayın en çok oynanan Steam oyunudur. Valve ve Hidden Path Entertainment tarafından yayınlanmıştır ve oldukça eski bir oyun olmasına rağmen popülerliği, güncellemeler ve yeniliklerle devam ediyor. Son zamanlarda bir hata CS: Go (Counter-Strike: Global Offensive) oyuncularının canını sıkıyor. CS GO istemcisinin güncellenmesi gerekiyor hatası oldukça can sıkıcı hale gelmeye başlıyor.

CS: GO İstemcisinin Güncellenmesi Gerekiyor 2020 hatası

Hemen konuya girmek gerekirse, bu hatanın Steam’den kaynaklandığı biliniyor. Küçük bir dip not bırakacak olursak, CS: Go’nun Steam haricinde oynanamadığı düşünülürse CS: GO istemcisinin güncellenmesi gerekiyor 2020 hatasını Steam üzerinden çözmemiz gerekiyor.

CS: GO İstemcisi

İlk önce belirtilmelidir ki CS: Go geliştiricileri hatayı biliyor, kabul ediyor ve düzeltmek için çalışıyor. CS GO istemcisinin güncellenmesi gerekiyor hatasının sebebi şudur; siz oyun oynarken yeni bir güncelleme indirmeye sunulmuştur ve oyun bu güncellemeyi yapmadan devam etmeyecektir. Steam, gelen güncellemeyi arka planda oyun açıkken gerçekleştirememesinden ötürü, sizin oyunu kapatmanız için bu uyarı verilir.

CS GO istemcisinin güncellenmesi sorunu nasıl çözülür?

Bu can sıkıcı durumla ilgili CS: Go geliştiricileri ne yapabileceğini düşünürken, oyuncular şu çözümü buldular;

  1. Steam hesabınıza giriş yapın
  2. Kütüphane kısmında CS: Go üzerine sağ tıklayıp özellikler kısmına girin
  3. Beta kısmının içine girin
  4. Beta seçeneklerinden “Hiçbiri” seçeneğini seçin
  5. Steam’i tamamen kapatıp tekrar açın.

Oyuncuların CS GO istemcisinin güncellenmesi gerekiyor hatası için buldukları çözüm budur. Sizin için de işe yaraması umuduyla. Bir sonraki yazımızda görüşmek üzere…

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org ailesinin strateji sever mobil oyuncusu. Tek sıkıntım telefon şarjları. O sorunu bilim çözdüğü zaman daha da rahat edeceğiz. Teknolojiye de ilgi duyuyorum. Oyunlarla ilgili içerik üretiyorum.
İlgili
Genshin ImpactRehber

Genshin Impact B Tier Karakterler

Genshin ImpactRehber

Genshin Impact A Tier Karakterler

Genshin ImpactRehber

Genshin Impact S Tier Karakterler

Genshin ImpactRehber

Genshin Impact: Hızlı bir başlangıç için ipuçları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Dawn Breaking, Hayatta Kalma, Mobil Açık Dünya Oyunu, Betaya Giriyor