Hayatta Kalma

Dawn Breaking, Hayatta Kalma, Mobil Açık Dünya Oyunu, Betaya Giriyor

Tencent’in yakında çıkacak olan açık dünya hayatta kalma oyunu Dawn Awakening, 16 Eylül’den itibaren Çin’de yakında kapalı betaya girecek. Bu bize geliştirici Lightspeed & Quantum Studios’tan geliyor ve keşfedilmesi için hem ayrıntılı hem de gerçekçi olan canlı bir dünya sağlamayı amaçlıyor.

İlk bakışta, oldukça standart bir zombi hayatta kalma simülasyonu gibi görünen Dawn Awakening mobil açık dünya hayatta kalma oyunu, özellikle yeni bir şey yapıyor gibi görünmüyor, ancak belki de daha etkileyici olan daha ince detaylar oyunda bulunuyor.

İlerledikçe deneyimin ayrılmaz bir parçası haline gelen inandırıcı hava etkilerinin olmasını bekleyebilirsiniz. Kar, gök gürültülü fırtınalar, kum fırtınaları ve hatta asit yağmurları, dışarıda ve dışarıdayken hayatta kalma şansınızı büyük ölçüde değiştirebilir ve belirli koşullar karakterinizin çeşitli hayatta kalma ölçütlerinin devasa bir darbe almasına neden olabilir.

Bu nedenle, tek başınıza veya hayatta kalan arkadaşlarınızla birlikte barınaklar inşa etmenize izin verecek gerekli araçları ve kaynakları aramanız önemlidir. Tehlikeli madenlerden yayılan şehirlere kadar toplamda keşfedilecek 9 farklı ortam var.

Ayrıca Bakınız:   Hunt: Showdown'a Çift Elli Silahlar ve Tek Oyunculu Modu Eklendi

Burada her alanı canlı hissettirmeye büyük bir odaklanma var. Örneğin, yıldırım düşmesi açıkta ölümcül yangınlara neden olabilir, kopuk kablolar sizi kızartabilir ve petrol sızıntıları ateşli patlamalara neden olabilir. Hepsi, oyunun etkileyici aydınlatma ve gölge efektlerini elde etmek için kullanılan Unreal Engine 4 tarafından desteklenmektedir.

Karakterinizin tüketen hayatta kalma ölçerlerine göz kulak olmak bu tür için oldukça rutin olabilir, ancak fiziksel durumunuz aynı zamanda zombileri çeken kirli giysiler gibi bazı daha acil endişelere de bağlıdır. Temiz kalmamak, NPC’lerin kusmasına neden olabilir, bu muhtemelen size pek çok arkadaş kazandırmaz ve hatta egzersiz yaparak karakterinizin boyutunu bile değiştirebilirsiniz. Bunun ötesinde, bir dizi farklı aracı alıp sürebilir, katmanlı bir av simülasyonunda yer alabilir ve yavaş yavaş yemek yapmayı ve öldürmeyi öğreneceksiniz.

Şu anda Dawn Awakening’in batıya açılacağıyla ilgili ya da bunun ne zaman olacağıyla ilgili bilgi yok. Bu arada, işte oyunun TapTap mağaza sayfası.

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Hayatta KalmaRehberYoutube

Sprig Bow Yapımı - Grounded Türkçe

Hayatta KalmaRehber

Grounded Trail Marker Nasıl Yapılır?

Hayatta KalmaRehber

Grounded'da Acid Gland Nasıl Elde Edilir?

MMORPGMobil Oyun

Forsaken World: Gods and Demons - Mobil MMORPG

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Pubg Mobile’da En Çok Hangi Hile Kullanılıyor? 2 Milyon Oyuncu Banlandı