Hayatta KalmaRehber

Grounded Signs – Nasıl Kilidi Açılır?

Grounded Eylül 2020 güncellemesi yayınlandı ve beklendiği gibi birçok yeni özellik içeriyor. Binalarını dekore etmeyi seven oyuncular büyük olasılıkla yeni tabelalarla (Signs) ilgilenecek ve aralarından seçim yapabileceğiniz farklı tasarım seçenekleri sunacak. Grounded’da tabelaların (Grounded Signs) kilidini nasıl açacağınız, bunları yapmak için neye ihtiyacınız olduğu ve yeni tasarımları nasıl satın alacağınız aşağıda açıklanmıştır.

Grounded Signs (tabela) Kilidini Açma

Grounded’daki işaretlerin (Grounded Signs) kilidini açmak için, bir Meşe Palamudu Tepesi taramak için Kaynak Analizörünü kullanmanız gerekir. İşaret çerçeveleri yapmak için meşe palamudu kabukları, meşe palamudu üstleri ve dört ham halat gerekirken, işaret şemaları Tech Chips teslim edilerek Burg.L’den satın alınabilir.

Üretilecek 30’dan fazla yeni işaret var ve ilk sunulan Teen Spirit işaret seti. Bu ilk set 1.500 Raw Science’a mal olacak, bu yüzden hazırda bulundurduğunuzdan emin olun.

İşaretlerin kilidi açıldıktan sonra, bir çerçeve oluşturabilir ve hemen hemen her yüzeye yerleştirebilirsiniz. Bundan sonra çerçeve ile etkileşime girerek farklı tasarımlar seçebilirsiniz. Görüntü Seçici ekranı açılacak ve size kilitli olmayan görüntüler arasında bir seçim yapacaktır. Bunu yapmak herhangi bir kaynak gerektirmez, böylece tabelalarınızı istediğiniz sıklıkta değiştirebilirsiniz.

Varsayılan olarak, benzerleri muhtemelen harita işaretçileri için kullanılacak olan sekiz düz renk sunulur. İlgi alanlarına giden yolu işaret etmek için kullanılabilecek dört yön oku da vardır. Bunun ötesinde, Burg.L’ye belirli çipler vererek daha fazla işaret tasarımının kilidini açabilirsiniz.

  • Teen Spirit tabela seti, bir uzay temasından başparmak yukarıya çizime kadar birkaç farklı tasarım içerir.
  • Daydream seti, gölgeli bir güneş, ürkütücü bir hayalet, baş aşağı bir gülen yüz ve lisede çizdiğimiz o tuhaf S şeyi sunuyor.
  • Crow seti, her ikisi de bir kargayı temsil eden sadece iki tasarım daha sunuyor.
  • Son olarak, Creatures seti, Grounded’da bulunan tüyler ürpertici sürüngenlerin çoğunu sergileyen 11 tasarım daha sunuyor.

Bunlar şimdilik Grounded’da açabileceğiniz tüm işaretler gibi görünüyor. Elbette, özellikle yeterli hayran talebiyle, gelecekteki güncellemelerde daha fazlasının eklenmesi her zaman mümkündür.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak mobil oyunlar ve genel olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
V Rising

V Rising: Özel Sunucu Nasıl Silinir?

Minecraft

Minecraft'ta fare tıklama hızı nasıl değiştirilir?

Elden RingRehber

Elden Ring: Rivers of Blood Katana nerede bulunur?

Lost ArkRehber

Lost Ark - Valtan Legion Raid Rehberi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Onumaya Değer
Yakuza: Like a Dragon PC Sistem Gereksinimleri