AksiyonRol Oyunu

The Witcher 3, Yeni Nesil Konsollar İçin Yayınlanacak

CD Projekt Red, The Witcher 3: Wild Hunt’ın yeni nesil versiyonunun şu anda geliştirilmekte olduğunu duyurdu. Yeni nesil sürüm, çeşitli görsel ve teknik iyileştirmelerle Xbox Series X ve PS5’ten tam olarak yararlanabilecek.

İyileştirmelerden bazıları arasında ışın izleme desteği ve temel oyun için daha hızlı yükleme süreleri, hem genişletmeler hem de The Witcher 3 için yayınlanan tüm ekstra içerikler yer alıyor.

Oyunun yeni nesil sürümü, PC, Xbox Serisi ve PS5 için bağımsız bir satın alma olarak satışa sunulacak. Xbox One’da temel oyuna veya Complete Edition / Game of the Year Edition’a sahip olanlar, PS4 veya PC, yeni nesil sürümü ücretsiz olarak alacaklar.

Şirket, The Witcher 3’ün yeni nesil sürümünün ne zaman piyasaya süreceğini açıklamadı.

Oyun büyük olasılıkla en erken 2021’de piyasaya sürülecek, çünkü CDPR, 19 Kasım 2020’de çıkacak olan Cyberpunk 2077’yi bitirmeye çalışıyor.

Selvi K.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitemiz oyunda.org için mobil oyunlar ve PC oyunları için içerik üretiyorum. Videolara destek oluyorum. İlgi alanım bulmaca oyunları olmasına rağmen diğerlerine de ilgim oldukça yüksek.
İlgili
AksiyonRehberRol Oyunu

Ghost of Tsushima: Legends'da Honor Kazanma

AksiyonRol Oyunu

Godfall, Dark Souls'tan Daha Kolay Olabilir

AksiyonMaceraRol Oyunu

Mafia Definitive Edition'da Kaç Görev, Kaç Bölüm Var?

Rol Oyunu

Yakuza: Like a Dragon PC Sistem Gereksinimleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Need For Speed’in Yeni Oyununa Motosiklet Eklenebilir