Call of DutyRehberWarzone

Call of Duty: Warzone’da Pumpkin Punisher Kaplamasını Açma

Call of Duty: Warzone’da Pumpkin Punisher Efsanevi Saldırı Tüfeği kaplamasının kilidini açmak isteyen oyuncular için tüm ayrıntıları burada yayınlıyoruz.

Call of Duty: Warzone’un The Haunting of Verdansk etkinliği artık yayında ve oyuncuların 3 Kasım’a kadar oyun içi şeker mi şaka mı yapmaları gerekiyor? Gerçekten de, Trick or Treat Tedarik Kutuları Warzone’un haritasında beliriyor ve onları açan hayranlar bazı özel, sezonluk ödüllerle oradan ayrılabiliyor. Bu kutuların içindeki ganimet, The Haunting of Verdansk’ta kazanılacak tek ödül değil ve etkinliğin asıl ödülü de Pumpkin Punisher Blueprint olarak belirtiliyor.

Pumpkin Punisher nerede bulunur?

Call of Duty: Warzone’un Pumpkin Punisher Assault Rifle’ı, bazı oyuncuların beklediğinden emin olduğu gibi, Cadılar Bayramı için estetik bir uyum sergiliyor ve kilidini açmak için, yukarıda bahsedilen şeker mi şaka mı etkinliğine dahil olmak gerekiyor. Daha spesifik olarak, Pumpkin Punisher kaplamasını ele geçirmek isteyen hayranlar, Trick or Treat Supply Box’lardan gelen 16 benzersiz ödülün hepsini toplamalıdır. The Haunting of Verdansk sırasında bu kapların görünebileceği alanların bir listesini aşağıda bulabilirsiniz.

 1. Gora Dam
 2. Arklov Peak Military Base
 3. Karst River Quarry
 4. Verdansk International Airport
 5. Storage Town
 6. Atlas Superstore
 7. Zhokov Boneyard
 8. Hospital
 9. Novi Grazna Hills
 10. BCH TV Station
 11. Verdansk Stadium
 12. Downtown
 13. Gorengrad Lumber Yard
 14. Port of Verdansk
 15. Zordaya Prison Complex (Gulag)
 16. Train

Yukarıda belirtilen 16 ödülün her biri, listelenen alanlardan yalnızca birine atanmıştır; bu, hayranların Pumpkin Punisher kaplamasını kazanmak için tüm bu konumlarda açık Trick veya Treat Tedarik Kutularına ihtiyaç duyacağı anlamına gelir. Neyse ki, menüdeki Cadılar Bayramı Etkinliği bölümü, Warzone hayranlarının ilerlemelerini takip etmelerine yardımcı olabilir, çünkü bir ödül toplandığında her zaman otomatik olarak güncellenen bir harita içerir.

Pumpkin Punisher elde etmek biraz zor

 

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
V Rising

V Rising: Özel Sunucu Nasıl Silinir?

Minecraft

Minecraft'ta fare tıklama hızı nasıl değiştirilir?

Elden RingRehber

Elden Ring: Rivers of Blood Katana nerede bulunur?

Lost ArkRehber

Lost Ark - Valtan Legion Raid Rehberi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Onumaya Değer
Ghost of Tsushima Co-Op Nasıl Oynanır?