AksiyonRehberRol Oyunu

Ghost of Tsushima: Legends’da Honor Kazanma

Bir co-op oyunu olarak fantastik mekaniklerle Ghost of Tsushima oynamak istediyseniz, şanslısınız! Ghost of Tsushima: Legends, çekirdek oyunun zaten fantastik mekaniğine co-op ekliyor. Sadece bu da değil, aynı zamanda Legends’taki üç para biriminden biri olan Ghost of Tsushima: Legends – Honor’da işleri sarsacak yeni bir ganimet sistemi ve para birimi sistemi olarak karşımıza çıkıyor. Peki Ghost of Tsushima: Legends’de honor ne işe yarıyor ve onu bulmanın en iyi yolu nedir? Rehberimizde öğrenin!

Ghost of Tsushima: Legends’da Nasıl Daha Fazla Honor Kazanılır?

Ghost of Tsushima: Legends’da Honor toplamak için görevler oynamalı ve günlük / haftalık görevlerinizi tamamlamalısınız. Görevler size bir ton para birimi verirken, Essence ve Honor da kazandıracak. Essence’a göre daha az Honor kazanacaksınız, bu yüzden onu idareli kullanın.

Ghost of Tsushima: Legends Honor nerede kullanılır?

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Elden Ring

Elden Ring sonunda yayınlanabilir sürüme geçti

Rol Oyunu

Horizon Forbidden West, PS5'inizde 100 GB'a kadar yer kaplayabilir

God of War

God of War'a başlarken size yardımcı olacak 6 ipucu

Nişancı Oyunu

Serious Sam: Siberian Mayhem Yeni Fragman ve Çıkış Tarihi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Fortnite’da Daredevil Kostümü Nasıl Alınır?