MMORPGMobil Oyun

Forsaken World: Gods and Demons – Mobil MMORPG

Forsaken World: Gods and Demons, gelişmiş bir açık dünya fantastik MMORPG oyunudur. Ödüllerin ve aksiyonun hiç bitmediği bir macera dünyasına dalın. Bir ejderhanın inine baskın yapın, kayıp eserleri arayın veya gölgede biraz balık tutmanın tadını çıkarın. Eylemleriniz, Calindor’un geleceğini şekillendirecek destansı hikaye olaylarıyla çevrenizdeki dünyayı etkileyecek. İzini bırak ve efsane ol. Bilgisayarda tadını çıkardığınız hikayeyi şimdi telefonlarınızda yaşayabilirsiniz. Oldukça eski ve köklü bir mmorpg olan Forsaken World şimdi mobil cihazlarda.

Forsaken World: Gods and Demons Özellikleri

Canlı Dünya

Kendinizi Forsaken World’ün nefes kesici manzaralarına bırakın. Arazinin her santimini keşfederken ve birçok sırrını ortaya çıkarırken Calindor’un en iyi manzarasını görmek için gökyüzüne çıkın. Uzun bir maceradan sonra en iyi ruhları için doyurucu Cüceleri ziyaret edin veya dertlerinizi ortadan kaldırmak için Elflerin büyüleyici yapılarının tadını çıkarın. Diğer oyuncularla etkileşime geçin ve mallarınızı ve kaynaklarınızı refah adına takas edin.

Açıklamaya baktığımızda Forsaken World: Gods and Demons’da bir çok özellik ortaya konulmuş. Uçan binek ve uçma özelliğiyle birlikte kanatlar, oyunda sizleri bekliyor. Açık dünya olmasının yanında ayrıca çevre modellerinin iddialı olduğu açıklanıyor. En önemli özelliklerden birisi de “trade” yani takas sistemi, eşya alıp satma özelliklerinin de Forsaken World: Gods and Demons mobil oyununa eklendiğini belirtmek gerekiyor.

Lonca Savaşları

Forsaken World: Gods&Demons
Forsaken World: Gods&Demons
Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Mobil Oyun

Warcraft mobil oyunu, 3 Mayıs'ta oldukça gizemli bir şekilde ortaya çıkacak

Strateji

Tarayıcıdaki popüler bilim kurgu MMO oyunu OGame yakında mobil cihazlara geliyor

MMORPG

Black Desert Online Yeni Maceracı Deneyimini Geliştirmek İçin Bazı Değişikliklere Gidecek

MMORPG

World of Warcraft bir sonraki DLC Dragonflight olarak adlandırılacak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Onumaya Değer
Gtarcade’den Mu Legend Browser Oyunu