AksiyonRehber

Among Us – Crewmate’de Kazanmak İçin İpuçları

Oyuncu sayısı Steam’de son 30 günde neredeyse 400.000 eşzamanlı oyuncu ile zirveye ulaştı. Bu yılın Nisan ayında aylık zirve 1.000’e bile ulaşmadı. Bu kadar çok yeni oyuncuyla, ciddi bir rehberliğe ihtiyaç var demektir. Merak etmeyin; Yapabileceğiniz en iyi dedektif olma (ve muhtemelen bu süreçte bazı arkadaşlarınızı kaybetme) konusundaki ilk rehberimizle karşınızdayız.

Among Us 4 ila 10 kişilik gruplar tarafından oynanan çok oyunculu bir oyundur. Oyuncuların çoğu Crewmate’tir ancak 1 ila 3’ü (oyun ayarlarına ve oyuncu sayısına bağlı olarak) Imposters olarak bilinir. Crewmate, Imposters’ın kim olduğunu bulmalı ve onları oylamalıdır; Imposters ise, mümkün olduğunca çok Crewmate sabote etmeye ve öldürmeye çalışır – sayılar o kadar düşük olana kadar, Imposters oylanamaz.

Teorik olarak, bir Crewmate olarak işiniz basit: öldürülmekten kaçınmaya çalışın, görev çubuğunu doldurun ve takımınızı kimin öldürdüğünü öğrenin. Ancak pratikte ortaya çıktığı gibi, bu o kadar kolay değil. İyi Crewmate, oyun hakkında anlayışlı, güvensiz, iletişimsel ve bilgili olmalıdır. Aşağıdaki Crewmate ipuçları size bunu nasıl yapacağınızı gösterecek.

Among Us İpuçları

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Farming SimulatorRehber

Farming Simulator 19'da Yeni tarla satın alırken dikkat etmeniz gerekenler

Nişancı OyunuRehberValorant

Valorant'ta Nişangah Nokta Nasıl Yapılır? Nokta Cross

AksiyonMaceraMafia Definitive Edition

Mafia Definitive Edition: An Offer You Cant Refuse Göreviyle İlgili Herşey

Hayatta KalmaRehberValheim

Valheim Yagluth Boss Nasıl Çağırılır ve Yenmek İçin İpuçları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Onumaya Değer
Fortnite – Nasıl Shadow Olunur?