AksiyonRol Oyunu

Gtarcade’den Mu Legend Browser Oyunu

Gtarcade’in kendi sayfasında ön kayıt toplamaya başlayan Mu Legend tarayıcı (browser) oyunu ilgi görmeye başladı. Bilgisayarda ve uzun zamandır da telefonlarımızda yer alan Mu temalı oyunlara bir yenisi daha ekleniyor. Serinin hayranları artık düşük sistemli bilgisayarlarından sadece tarayıcı ile Mu Legend oynayabilecek.

Ön kayıt olan hediye alıyor – Mu Legend

Bir çok sınıf, yetenek ve etkinliğin bulunduğu geniş çaplı Mu Legend oyunu hakkında sizlere detaylı bilgiler derledik. Kısa zaman önce Gtarcade sitesi üzerinden ön kayıt toplamaya başlayan Mu Legend browser oyunu bu süre zarfında (bu yazı yazılırken) 10 bin oyuncuyu aşmış durumda. Elbette ön kayıtta belirli noktalar geçildiği zaman ön kayıt olan oyunculara çeşitli hediyeler verilecek. Hediyelerin tam olarak ne işe yaradığı ise şimdilik belli değil. Aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Mu Legend Sınıflar

Mu Legend browser oyununda bir birinden farklı ve heyecanlı sınıflar sizleri bekliyor. Şimdilik oyun çıktığı zaman karşınızda 6 sınıf olacak. Daha sonrasında Mu Legend’e yeni sınıfların ekleneceğinden emin olabilirsiniz. Bu sınıflara bir göz atalım.

Warmage

Savaş Büyücüsü (Warmage), savaş alanındaki düşmanları yok etmek için güçlü büyü güçleri kullanır. Savunması düşük olmasına rağmen, saldırı güçleri onu iyi bir hasar dağıtıcısı yapmaya yetiyor. Çeşitli durumlara yanıt verecek kadar çok yönlüdür, bu onu karmaşık hale getirir ve bu nedenle MU Legend’da ustalaşması en zor sınıftır. Asası çoğunlukla menzilli saldırılar için kullanılır ve sihirli kılıcını ikincil silahı olan grimoire ile birleştirdiğinde, yakın dövüş saldırıları yapabilir. Bu şekilde hem yakın hem de uzun menzilli hasar vermek için kullanılabilir. Güçlü büyü kullanan melez bir karakter istiyorsanız, Savaş Büyücüsü (Warmage) sizin için mükemmel olacaktır.

Black Phantom

Güçlü dişi büyücü, geniş alan hasarı verir ve Karanlığın Küresi’ni kullanarak gücünü artırma becerisine sahiptir.

Diğer Sınıflar ve Detaylar

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
AksiyonRehberStar Wars Serisi

Doma's Mysterious Keycode Star Wars Jedi Survivor'da Ne İşe Yarar?

RehberRol Oyunu

Baldur's Gate 3'te Sürpriz Turlar Nasıl Çalışır?

RehberRol OyunuStarfield

Starfield'da Donma Etkisi Nasıl Önlenir?

AksiyonListeMacera

Tüm Marvel's Spider-Man 2 kostümleri ve nasıl elde edileceği konusunda rehber

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Call of Duty: Warzone’da Pumpkin Punisher Kaplamasını Açma