AksiyonRol Oyunu

Gtarcade’den Mu Legend Browser Oyunu

Gtarcade’in kendi sayfasında ön kayıt toplamaya başlayan Mu Legend tarayıcı (browser) oyunu ilgi görmeye başladı. Bilgisayarda ve uzun zamandır da telefonlarımızda yer alan Mu temalı oyunlara bir yenisi daha ekleniyor. Serinin hayranları artık düşük sistemli bilgisayarlarından sadece tarayıcı ile Mu Legend oynayabilecek.

Ön kayıt olan hediye alıyor – Mu Legend

Bir çok sınıf, yetenek ve etkinliğin bulunduğu geniş çaplı Mu Legend oyunu hakkında sizlere detaylı bilgiler derledik. Kısa zaman önce Gtarcade sitesi üzerinden ön kayıt toplamaya başlayan Mu Legend browser oyunu bu süre zarfında (bu yazı yazılırken) 10 bin oyuncuyu aşmış durumda. Elbette ön kayıtta belirli noktalar geçildiği zaman ön kayıt olan oyunculara çeşitli hediyeler verilecek. Hediyelerin tam olarak ne işe yaradığı ise şimdilik belli değil. Aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Mu Legend Sınıflar

Mu Legend browser oyununda bir birinden farklı ve heyecanlı sınıflar sizleri bekliyor. Şimdilik oyun çıktığı zaman karşınızda 6 sınıf olacak. Daha sonrasında Mu Legend’e yeni sınıfların ekleneceğinden emin olabilirsiniz. Bu sınıflara bir göz atalım.

Warmage

Savaş Büyücüsü (Warmage), savaş alanındaki düşmanları yok etmek için güçlü büyü güçleri kullanır. Savunması düşük olmasına rağmen, saldırı güçleri onu iyi bir hasar dağıtıcısı yapmaya yetiyor. Çeşitli durumlara yanıt verecek kadar çok yönlüdür, bu onu karmaşık hale getirir ve bu nedenle MU Legend’da ustalaşması en zor sınıftır. Asası çoğunlukla menzilli saldırılar için kullanılır ve sihirli kılıcını ikincil silahı olan grimoire ile birleştirdiğinde, yakın dövüş saldırıları yapabilir. Bu şekilde hem yakın hem de uzun menzilli hasar vermek için kullanılabilir. Güçlü büyü kullanan melez bir karakter istiyorsanız, Savaş Büyücüsü (Warmage) sizin için mükemmel olacaktır.

Black Phantom

Güçlü dişi büyücü, geniş alan hasarı verir ve Karanlığın Küresi’ni kullanarak gücünü artırma becerisine sahiptir.

Diğer Sınıflar ve Detaylar

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusuyum. Oyun oynamayı seviyorum. Özellikle sevdiğimden değil, kafamı boşaltmak için oyun oynuyorum. Fantastik ve bilim kurgu hayranıyım. Bu türde film ve dizileri izlemeyi seviyorum.
İlgili
AksiyonHayatta KalmaRehber

Palworld'de Bushi Noct'u Nerede Bulabilirsiniz?

Elden RingRol Oyunu

Elden Ring'e Gelen Güncelleme Parfüm Şişelerini, Bloodfiend Kolunu Ve Bir Çok Özelliği Nerfledi

AksiyonMaceraRol Oyunu

Dragon Age: The Veilguard'a İlginç ve Detaylı Zorluk Seçenekleri Eklendi

Elden RingRehberRol Oyunu

Elden Ring'de Rellana’s Cameo Nasıl Bulunur?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Call of Duty: Warzone’da Pumpkin Punisher Kaplamasını Açma