RehberRol Oyunu

Mortal Shell: Başlangıç Rehberi ve İpuçları

Mortal Shell rehber serimizin bu bölümünde en önemli başlangıç ​​ipuçlarını sizlerle paylaşıyoruz. Onlar sayesinde rakiplerinizi çok daha kolay yenebileceksiniz. Başlangıç rehberimizde değindiğimiz konuları aşağıda ayrıca listeliyoruz. Mortal Shell’de takıldığınız ve hızlıca bilgi almak istediğiniz kısımlara aşağıdaki bağlantılardan doğrudan ulaşabilirsiniz. Bu rehberimizde basitçe, Mortal Shell nasıl oynanır? konusunda bilgi alacaksınız.

  1. Can ve enerji kısımlarına dikkat edin
  2. Taşlaşmayı kullanın
  3. Her şey savuşturulamaz
  4. Çevrenize dikkat edin
  5. Her rakibe saygı gösterin
  6. Öğeleri kullan
  7. Rakibin saldırısını bekleyin

Can ve enerji barlarına dikkat edin

Mortal Shell’de sol alt köşede görüntülenen üç çubuk vardır. Kırmızı, sağlığınızı gösterir – sıfıra düşerse ölürsünüz. Yeşil çubuk dayanıklılığınızı gösterir ve her kaçtığınızda, saldırdığınızda veya daha hızlı koştuğunuzda bunu kaybedersiniz. Sağlığınızın üzerinde üçüncü bir bar da var. Ayrıca sınıfınızın özel becerilerini kaç kez kullanabileceğinizi de gösterir. Bu becerilerden sorumlu çubuğa “resolve” adı verilir. Onlara bir göz atın, çünkü çok çabuk tükenebilirler. Sağlığınız kritik durumdaysa, aynı anda birden fazla rakiple karşılaşmayın. Dayanıklılığınız geri gelmezse rakiplerinize yaklaşmayın. Dodges ve saldırılar arasında doğru dengeyi koruyun – bunu yapmazsanız, sıyrılma bile yapamazsınız, böylece kendinizi saldırılara maruz bırakırsınız.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Genshin ImpactRehber

Genshin Impact Neden Çok Popüler?

Genshin ImpactRehber

Genshin Impact: The Chasm Underground Mines Nasıl Girilir?

Nişancı Oyunu

Rainbow Six Siege: Bilgisayarınız İçin En İyi Ayarlar

Apex LegendsRehber

Apex Legends: SSL Bağlantı Hatası Nasıl Düzeltilir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Black Panther’in Kinetic Shockwave Gücünü Bulma ve Kullanma – Fortnite Rehberleri