Hayatta KalmaRehber

Jungle Temple BURG.L chip Nasıl Bulunur? Grounded Rehberleri

En son Grounded güncellemesindeki yeni bir görev, Jungle Temple BURG.L çipini bulmanızı gerektiriyor. Bu kılavuz size Orman Tapınağını nerede bulacağınızı ve içerideki BURG.L çipine erişmek için gereken şifreleri nasıl alacağınızı söyleyecektir.

Jungle Temple BURG.L chip Konumu Nasıl Bulunur?

Haritanın güneydoğusuna gidin ve büyük çalılıklardaki dallara tırmanın. Bu, onları gördüğünüzde birkaç zip hattından geçmenizi gerektirecektir.

Yol boyunca iki küçük laboratuvardan geçeceksiniz (her biri sadece küçük bir oda). Doğru yolda olduğunuzu bu şekilde anlayacaksınız. Bu yol boyunca birçok Örümcek Yavrusu var, bu yüzden onlara dikkat edin. Sonunda, çalıların tepesindeki çok daha büyük, terk edilmiş bir laboratuvara gideceksin. Bu Jungle Temple laboratuvarının girişine ulaşmak için zip hattını kullanmanız gerekecek.

Parola Nasıl Bulunur?

Orman Tapınağının fuayesinde kilitli bir kapının yanında bir bilgisayar var. Kapıyı açmak için, dört parça kağıda yırtılmış şifreyi bulmanız gerekecek. Her bir kağıt parçası buradadır, bu yüzden bulmak zor olmamalı.

İlk parola bölümü (Parola karalama 58), ilk iki Orb Weaver gençinin bulunduğu odada erkenden bulunabilir.

Buradan devam edin ve yol boyunca TAY.Z robotlarıyla savaşın. İçinde son TAY.Z bulunan küçük bir kontrol odası alanında duvarda bir delik var. Parola karalama t19’un bulunabileceği laboratuvarın bir sonraki bölümüne zip telleri bağlayın.

Yetişkin Orb Weaver ile odada üçüncü parola bölümü olan Password scribble -ur var.

Son hurdaya ulaşmak için spiral tüp tünelini en tepeye veya laboratuvara yükseltin. Burada yağmalanmaya değer birçok malzemeyle dolu bir depo olacak.

Bu konumun etrafında başlangıca götüren zip telleri bulacaksınız. Zip hattını kullanın, ancak tapınak laboratuvarının içine açılan açık bir ambar ile bir çatıdan geçtiğinizde yarı yoldan atlayın.

Bu odada iki tane daha Orb Weaver genç ve Şifre karalama y- var.

Laboratuvarın başlangıç ​​alanına dönün ve arkanızdaki kapının kilidini açmak için şimdi eksiksiz olan şifreyi girin. İçindeki Jungle Temple Burg.L çipini bulmak için odaya girin.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Rol Oyunu

Monster Hunter Rise: Sharp Claws Nereden Alınır?

PCRehber

Termal macun nasıl uygulanır?

God of War

God of War'a başlarken size yardımcı olacak 6 ipucu

Age of Empires 4Rehber

Age of Empires 4: Sacred Site (Kutsal Yer) Ne İşe Yarar?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Apex Legends Sonunda Crossplay’e Kavuşuyor