AksiyonSavaş Oyunları

Valorant Yeni Harita Hakkında Bilgiler

Gerek betasıyla olsun, gerek içeriğiyle olsun en önemlisi de daha düşük donanımlı bilgisayarlarda oynanabilmesiyle olsun bir çok insanın ilgisini çeken Valorant’a yeni harita geliyor. Yapılan açıklamalarla birlikte Valorant’ın yeni haritasıyla ilgili sizlere bilgi vereceğiz. Valorant oyununu sevenler arkasına yaslansın ve nelerin geldiğine bir baksın.

Valorant’ın yeni haritası ne zaman geliyor? Bu konuyla ilgili resmi Riot hesabından açıklama yapıldı. Twitter’dan yayınlanan görüntüleri aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Valorant IceBox haritası geliyor

13 Ekim tarihinde Valorant oyuncularıyla buluşacak harita Icebox olacak. Harita ile ilgili tanıtım videosu da yayınlandı. Buradan ya da yazının başladığı yerden izlemeniz mümkün.

Valorant Icebox’ta ne gibi yenilikler var?

Verilen bilgilere ve yayınlanan içeriklere göre Icebox geniş bir harita ve savaş oyunlarından çok sevdiğimiz konteynerlerle kaplı bir alan. İsminden de anlaşılacağı üzere dondurucu bir soğukta bizi bekliyor. Haritaya özel ayrıca ip, halat gibi içerikler aktif olacak ve oyuncuların farklı taktikler geliştirmesine olanak tanıyacak.

Bununla birlikte Valorant’ta bir çok kişinin sıkıntı çektiği, eşleşmelerdeki seviye farkı sorunu bu güncellemeyle birlikte gideriliyor. Açıklamalara göre artık oyuncular, eşleşmelerde, kendi seviyelerinde diğer oyuncularla rakip olacak. Bu da maçın keyfini arttıracak gibi görünüyor.

Valorant oyuncuları, normalde Act 3 güncellemesiyle yeni bir ajan ve silah bekliyordu. Bunlar Valorant oyuncuları için yeterliydi ama Riot şaşırttı ve güncellemeye bir harita dahil etti. Ayrıca Valorant’ın yeni ajanı Skye ile ilgili bilgi almak isteyenler de aşağıdaki videoya bir göz atsın.

Selvi K.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitemiz oyunda.org için mobil oyunlar ve PC oyunları için içerik üretiyorum. Videolara destek oluyorum. İlgi alanım bulmaca oyunları olmasına rağmen diğerlerine de ilgim oldukça yüksek.
İlgili
e-SporRehberSavaş Oyunları

Disk Yazma Hatası Nasıl Çözülür - CS:Go Çözüm Rehberi

AksiyonSavaş Oyunları

Rainbow Six Quarantine, Çıkış Tarihi, Fragman Ve Diğer Bilinenler

RehberValorant

Valorant Ping Düşürme - 3 Çözüm Yöntemi

AksiyonRehberSavaş Oyunları

CS: Go'da Takım Dengeleme Nasıl Kapatılır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Bu Star Wars: Squadrons İpuçlarıyla Başarıyı Yakalayın