Haber

Assassin’s Creed: Valhalla – Tungsten Ingots Nerede Bulunur?

Assassin’s Creed: Valhalla’da bulabileceğiniz bir sürü oyun sonu malzemesi var. En önemlileri Tungsten Külçelerdir (Tungsten Ingots). Bunlar, silahlarınızı ve zırhınızı son seviyeye yükseltmek için ihtiyacınız olan şeylerdir ve oyun sonu görevleri yapmak için çok önemlidir. Öyleyse, bu nadir kaynakları bulmak için oyun sonu alanlarını taramada sorun yaşıyorsanız, sizi onlara ulaştırmaya yardımcı olacağız!

AC Valhalla’da Tungsten Ingots Nerede Bulunur?

Tungsten Külçeleri (Tungsten Ingots) elde etmek için üst düzey alanlara gitmeniz gerekir. Külçeler Zenginlik olarak işaretlenmiştir, bu nedenle pusulanızdaki altın işaretlere bakın. Tungsten Külçelere sahip alanlar Seviye 190 ve üzerindedir, bu nedenle bu alanlardaki külçe sembollerini bulun. Bu külçeleri bulmak çok zor değil ve geliştiriciler onları diğer külçelerden daha dikkatli saklamadılar.

Assassin’s Creed: Valhalla’da zırh yükseltmek için gerekli

Maalesef, en sevdiğiniz tüm silahları ve zırhları yükseltmek istiyorsanız, zenginlik haritası yeterli olmayacak. Daha fazlasına ihtiyacınız olacak ve sorun değil! Yerleşim yerinizde Avcı Kulübesinin kilidini açın. Orada tungsten için avlanma kaynaklarını takas edebilirsiniz. Bunun için hangi kaynakların takas edilebileceğini görmek adına Wallace ve Petra ile konuşun ve ihtiyacınız olan kaynakları aldığınızdan emin olmak için sık sık avlanın. Engerekler özellikle önemlidir ve yer altında oldukları için nispeten nadirdirler. Avcıların onlar için sık sık Tungsten Ingots ticareti yaptığını biliyoruz.

Ek olarak, bu nadir malzeme için balık ticareti yapabilirsiniz. Balıkçı Kulübesi burada gereklidir ve temelde Avcı Kulübesi ile aynı şekilde çalışır. Yeterince yüksek kaliteli balıklar alın ve bunları boş zamanlarınızda üst düzey külçe parçalarıyla değiştirin. Balıkçılık biraz daha kararlı olmayı gerektirir. Biraz sabırla bu işi de çözebilirsiniz.

Tungsten Ingots’a sahip olduğunuzda, bir tam zırh seti ve efsanevi seviyeye kadar silah almaktan çekinmeyin, böylece zindanları ve yüksek seviyeli alanları kolaylıkla tekrarlamanız mümkün.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org ailesinin strateji sever mobil oyuncusu. Tek sıkıntım telefon şarjları. O sorunu bilim çözdüğü zaman daha da rahat edeceğiz. Teknolojiye de ilgi duyuyorum. Oyunlarla ilgili içerik üretiyorum.
İlgili
Genshin ImpactRehber

Genshin Impact: Karakterleri Keşfe Gönderme

Genshin ImpactRehber

Genshin Impact Neden Çok Popüler?

Genshin ImpactRehber

Genshin Impact: The Chasm Underground Mines Nasıl Girilir?

Nişancı Oyunu

Rainbow Six Siege: Bilgisayarınız İçin En İyi Ayarlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Red Dead Online’da Hızlı XP Kasmak ve Level Almak