RehberRol Oyunu

Assassin’s Creed: Valhalla’da Kjotve Nasıl Öldürülür?

Muhtemelen şimdiye kadar anladığınız gibi, Assassin’s Creed’in: Valhalla’nın ilk birkaç saati, babasını öldürdüğü için Eivor’un Zalim Kjotve’den intikam almasına adanmıştır. A Cruel Destiny görevi sırasında, bu an nihayet gelir ve Kjotve ile bire bir savaşmanız mümkün hale gelir. Dikkatli olmazsanız, bu dövüş biraz zor olabilir, bu yüzden Kjotve’yi nasıl öldüreceğimiz konusunda bir rehber yazdık.

Kjotve the Cruel Boss Savaşı 1. Kısım

Kjotve the Cruel ile dövüşün iki bölümü var, her ikisi de kalıpları çözdüğünüzde oldukça basit olacak. Kjotve’yi nasıl öldüreceğinizi öğrenmek için, saldırılarını atlatmanız ve ardından sağlık çubuğunu tüketene kadar tekrar tekrar 2-3 vuruş yapmanız gerekir. Yine de dikkatli olun, çünkü bazı saldırıları çok fazla hasar verebilir.

Dövüşün en başında, ne zaman ilk hasarınızı alırsanız, temelde sizi bayıltacak ve sizi Odin ile bir ara sahneye götürecektir. Yine de üzülmeyin, saldırılarının geri kalanı bu tür bir hasarı vermeyecektir. Ek olarak, ilk birkaç görev sırasında sahip olamayabileceğiniz birkaç yükseltme aldığınız için, dövüş sırasında en iyi zırhınızı giydiğinizden emin olun.

Kjotve the Cruel Boss Savaşı 2. Kısım

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Genshin ImpactRehber

Genshin Impact Neden Çok Popüler?

Genshin ImpactRehber

Genshin Impact: The Chasm Underground Mines Nasıl Girilir?

Nişancı Oyunu

Rainbow Six Siege: Bilgisayarınız İçin En İyi Ayarlar

Apex LegendsRehber

Apex Legends: SSL Bağlantı Hatası Nasıl Düzeltilir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Call of Duty: Warzone Ve Modern Warfare’in En Güçlü PKM Kombinasyonu