AksiyonRehber

Mirdan Hammer Nasıl Bulunur? Demon’s Souls

Demon’s Souls’un silah çeşitliliği oldukça iyi. Bu bir Souls oyunu olduğu için, mızraklar çok önemlidir. En iyi menzile sahipler, bu nedenle daha sert oyukların üstesinden gelmek için yararlı olabilirler. Demon’s Souls’ta yeniyseniz, Mirdan Hammer almak harika bir başlangıç ​​yolu olabilir. Hem yeni hem de eski oyuncular, pek çok farklı şekilde yükseltildiği için bu silahı kullanmaktan yararlanabilir. Neredeyse her iş için bir araç arıyorsanız, bir tane bulmanıza yardımcı olacağız!

Demon’s Souls Mirdan Hammer Nasıl Elde Edilir?

Mirdan Hammer iki yerde bulunur: Leechmonger Archstone’da ve Valley of Defilement’ta ki Swamp of Sorrow’da. Kısayol için tahtayı bıraktığınızda, solunuza bırakın. Öğe o küçük platformda bir cesedin üzerinde olacak. Aksi takdirde, düşme şansı biraz düşük olsa da, bu eşyayı Scale Minerslardan toplayabilirsiniz.

Leechmonger Archstone toplulukta “Dünya 5-2” olarak bilinir, bu nedenle kariyerinizde biraz daha ileride olabilir. Aksi takdirde, yönetimi biraz zor olduğu için başınız biraz belaya girebilir. Kısaca söylemek gerekirse erken oyun aşamasında bu bölgeye giremezsiniz. Bir kez orada kısayolunuz için plank bulmak zor olmaz. Alanın yarısına kadar ayakta duran bir tahta arayın. Yolunu bulmak için söyleyelim, öncesinde Depraved One and a Crystal Lizard ile savaşmış olmalısın.

Scale Minerslar, Smithing Grounds’ta oyunun çok daha erken safhalarında bulunurlar. Bu küçük arkadaşlar, etrafta noktalı olarak görebileceğiniz kazma askerlerdir. Bu silahı rastgele bir drop olarak alma şansı elde etmek için siyah fantomları katledin. Bölgede daha sonra bir ton madenci olmasına rağmen, onları bölgede oldukça erken kesebilirsiniz. Normalde Smithing Grounds’ta oynayarak muhtemelen rastgele bir drop ile karşılaşacaksınız.

Demon’s Souls, en iyi silahlardan birisi

Mirdan Hammer + 3’te Crushing, Quality ve Dragon’a yükseltilebilir. +6’da Moon ve Blessed’e yükseltilebilir ve +6’da Swollen Demon’s Soul ile Meat Cleaver boss silahına dönüştürülebilir. Meat Cleaver, hem Kuvvet hem de El Becerisinde harika bir S ölçeklendirmesine sahiptir ve A inançla ölçeklenir. Oldukça yayılmış bir yapı için, bu kadar yüksek ölçeklendirmeyi iddia edebilecek birkaç patron silahı var! Mirdan Hammer bunlardan birisi.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitemiz oyunda.org için mobil oyunlar ve PC oyunları için içerik üretiyorum. Videolara destek oluyorum. İlgi alanım bulmaca oyunları olmasına rağmen diğerlerine de ilgim oldukça yüksek.
İlgili
Rol Oyunu

Monster Hunter Rise: Sharp Claws Nereden Alınır?

PCRehber

Termal macun nasıl uygulanır?

God of War

God of War'a başlarken size yardımcı olacak 6 ipucu

Age of Empires 4Rehber

Age of Empires 4: Sacred Site (Kutsal Yer) Ne İşe Yarar?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Assassin’s Creed: Valhalla – Tungsten Ingots Nerede Bulunur?