AksiyonRehberRol Oyunu

Assassins Creed: Valhalla – Thor Hammer’ı Elde Etme (Mjolnir)

Assassins Creed: Valhalla, viking çağında geçiyor ve bu referanslardan biri silah Mjolnir olan birçok İskandinav mitolojisine sahip. Bu silahın ne olduğunu bilmeyen oyuncular için Thor’un silahı olduğunu söyleyebiliriz. Ama onu nerede bulacağınızı biliyor musunuz? Thor’un çekicini bulmak için bu rehber size yol gösterecektir.

Assassin’s Creed Valhalla’da Mjolnir Nasıl Bulunur?

Bu Mjolnir’i almak için Thor’un zırhının üç parçasını da toplamalısın. Buna başlamak için, Thor’un zırhından bir parça düşecekleri için Lerion’un üç Kızını yenmelisiniz. Kızları bulmak için haritada bir vikinge benzeyen sakallı bir yüze sahip mavi simgeler arayın.

Bu simgelerden ilkini bulmak için East Anglia’nın dış mahallelerine ve Grantebridgescire bölgesine bakmalısınız. Bir sonraki, Doğu Anglia’nın denize yakın kenarında bulunur ve sonuncusu, East Anglia’daki sağ alt adada bulunur. Dövüşe başlamak için bağlanmış bir ceset bulmalısın. Bununla etkileşime gir ve savaş başlasın.

İhtiyacın olacak bir sonraki şey Thor’un miğferi. Tüm Kızlarla savaştıktan sonra, Doğu Anglia’da orta sağ adayı arayın. Bu alanda Mezar Taşı benzeri bir simge görmelisiniz. Bir sonraki adımı yapmak için buraya gidip kızları alt ettikten sonra elde ettiğiniz Lerion kılıçlarını kullanmalısınız.

Vardığınızda bir mezar göreceksiniz – deliğe girin ve aşağı inin. Heykele ulaşana kadar bu tavşan deliğini takip etmeye devam edin. Bu heykelin arkasına gidin ve bir merdiven boşluğu açmak için onunla etkileşime geçin. Bir sandık görene kadar bunu takip edin. Bunu açtıktan sonra Thor’un miğferini alabileceksin.

İhtiyacınız olan son şey Thor’un pelerini, Bu Kadim üyelerin 45 üyesinin hepsini yenerek ödül olarak kazanılır.

Mjonir Nerede Bulunur?

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
MinecraftRehber

Netherite Ingots Craftlama Netherite Ekipmanı Yapma

Pubg MobileRehber

Pubg Mobile'da Mermiyi Sektirmemek İçin En İyi Ayarlar

MinecraftRehber

Minecraft'ta Ejderha Yumurtası (dragon egg) Kuluçkalama

AksiyonRehber

Watch Dogs Legion Bloodline Çalışmıyorsa Nasıl Oynarsınız?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Kelime Savaşı Arkadaş Ekleme