AksiyonRehberRol Oyunu

Assassins Creed: Valhalla – Thor Hammer’ı Elde Etme (Mjolnir)

Assassins Creed: Valhalla, viking çağında geçiyor ve bu referanslardan biri silah Mjolnir olan birçok İskandinav mitolojisine sahip. Bu silahın ne olduğunu bilmeyen oyuncular için Thor’un silahı olduğunu söyleyebiliriz. Ama onu nerede bulacağınızı biliyor musunuz? Thor’un çekicini bulmak için bu rehber size yol gösterecektir.

Assassin’s Creed Valhalla’da Mjolnir Nasıl Bulunur?

Bu Mjolnir’i almak için Thor’un zırhının üç parçasını da toplamalısın. Buna başlamak için, Thor’un zırhından bir parça düşecekleri için Lerion’un üç Kızını yenmelisiniz. Kızları bulmak için haritada bir vikinge benzeyen sakallı bir yüze sahip mavi simgeler arayın.

Bu simgelerden ilkini bulmak için East Anglia’nın dış mahallelerine ve Grantebridgescire bölgesine bakmalısınız. Bir sonraki, Doğu Anglia’nın denize yakın kenarında bulunur ve sonuncusu, East Anglia’daki sağ alt adada bulunur. Dövüşe başlamak için bağlanmış bir ceset bulmalısın. Bununla etkileşime gir ve savaş başlasın.

İhtiyacın olacak bir sonraki şey Thor’un miğferi. Tüm Kızlarla savaştıktan sonra, Doğu Anglia’da orta sağ adayı arayın. Bu alanda Mezar Taşı benzeri bir simge görmelisiniz. Bir sonraki adımı yapmak için buraya gidip kızları alt ettikten sonra elde ettiğiniz Lerion kılıçlarını kullanmalısınız.

Vardığınızda bir mezar göreceksiniz – deliğe girin ve aşağı inin. Heykele ulaşana kadar bu tavşan deliğini takip etmeye devam edin. Bu heykelin arkasına gidin ve bir merdiven boşluğu açmak için onunla etkileşime geçin. Bir sandık görene kadar bunu takip edin. Bunu açtıktan sonra Thor’un miğferini alabileceksin.

İhtiyacınız olan son şey Thor’un pelerini, Bu Kadim üyelerin 45 üyesinin hepsini yenerek ödül olarak kazanılır.

Mjonir Nerede Bulunur? [ctu_ultimate_oxi id=”33″]

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusuyum. Oyun oynamayı seviyorum. Özellikle sevdiğimden değil, kafamı boşaltmak için oyun oynuyorum. Fantastik ve bilim kurgu hayranıyım. Bu türde film ve dizileri izlemeyi seviyorum.
İlgili
Hayatta KalmaRehber

Soulmask'ta Nasıl Hızlı Seviye Atlarsınız?

Hayatta KalmaRehber

Soulmask: Kamp Rahatlık Seviyesi Nasıl Arttırılır?

Hayatta KalmaRehber

Soulmask: Tech Puanları Nasıl Elde Edilir?

Hayatta KalmaRehber

Soulmask: NPC Nasıl Ehlileştirilir?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Fortnite’da Beskar Steel Nerede Bulunur?