Battle RoyaleRehber

Fortnite’da Beskar Steel Nerede Bulunur?

Mandalorian mücadelesini tamamlayın ve o parlak çeliği alın. Beskar, en sağlam haliyle Fortnite’da ve siz de böyle bir zırha sahip olabilirsiniz. Nasıl mı? Doğru yerdesiniz, bu rehberde Beskar Çeliğini elde etmenin yöntemlerinden bahsediyoruz.

Fortnite’ın Mandalorian Mücadeleleri, 5. sezonun savaş geçişinin bir parçası olarak iyi Din Djarin için parlak yeni bir Beskar zırh setine biletinizdir. Ana Beskar görevlerinden biri “dünyanın gökyüzüne değdiği yerde” bazı Beskar çeliği bulmaktır. Şifreli görünüyor, değil mi? Beskar çeliğini tam olarak nerede bulacağınızı gösteren kılavuzumuzla hiç de zor değil.

Dünyanın gökyüzüne dokunduğu yer: Beskar Steel Lokasyonu

Epic haritanın koordinat ızgarasından kurtulmaya karar vermeden önce eskiden K8 olarak anılan Fortnite haritasındaki en yüksek dağı arıyorsunuz. Orada birkaç sandıkla çevrili büyük bir turuncu bayrak bulmanız gerekecek. Beskar çeliği o kısımda bulunabilir.

Beskar çeliğini topladıktan sonra, görevin tamamlandığına dair bir bildirim alacaksınız. Bu kadar. Oldukça basit, ha? Kesinlikle bir krayt ejderhasını indirmek kadar zor değil.

Bunlardan birini kaçırırsanız, diğer Mandalorian zorluklarını kontrol ettiğinizden emin olun. Bu sezon haftalık programın aksine, hepsi savaş geçiş seviyenize bağlı olarak mevcut olacak, bu nedenle teoride Beskar zırhını bugün alabilirsiniz.

Elimizdeki diğer Fortnite kılavuzlarına ve haberlerine göz atmayı unutmayın.

[ctu_ultimate_oxi id=”4″]
Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
RehberStratejiWatcher of Realms

Watcher of Realms Pity Timer Hesaplama

RehberStratejiWatcher of Realms

Watcher of Realms Ekipman Rehberi, Hangi Kahramana Hangi Ekipman Tipi Giydirilmeli?

RehberStratejiWatcher of Realms

Watcher of Realms'de Hediye Kodu Nasıl Girilir?

RehberStratejiWatcher of Realms

Watcher of Realms Başlangıç Rehberi

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Cyberpunk 2077 Ne Kadar Uzun?