AksiyonRehberSavaş Oyunları

CS: Go’da Takım Dengeleme Nasıl Kapatılır?

Bir çok oyunda bulunan bu özellik sayesinde maça eksik giren takımlara oyun otomatik olarak bot oyuncu atar. Bu makul ve mantıklı bir iş olsa da bazı oyuncular da bu durumdan memnun değil. Bot’un skor vermesinden ya da faydasının az olmasından kaynaklı sıkıntılar yaşanabiliyor. Bununla birlikte arkadaşlarıyla oynayanlar bot istemiyor.

CS: Go’da Takım Dengeleme Nedir?

4v4 oynanan CS: Go maçlarına bir takım eksik katılırsa oyun otomatik olarak o takıma 1 adet bot atar. Bu sayede takımlar teknik olarak dengelenmiş olur çünkü 4v4 gerçekleşmiştir. Bu uygulamayı neredeyse bütün çok oyunculu oyunlarda görmek mümkün. Bazı oyuncular çeşitli sebeplerden CS: Go takım dengeleme özelliğini kapatmak istiyor. Şimdi bunun nasıl yapılacağına bir bakalım.

Bu rehberimizde

  1. CS: Go’da Takım Dengeleme Nedir?
  2. CS: Go’da Takım Dengeleme Nasıl Kapatılır?
  3. CS: Go’da Konsol Penceresi Nasıl Aktif Edilir?

konularına değindik. Dilerseniz bu bağlantılara doğrudan gidebilirsiniz.

Özellikle kendi arasında eksik kişi ile oynamak isteyen arkadaşlar CS: Go takım dengeleme özelliğini kapatma niyetindeler. Bununla birlikte 1v4 ya da 2v4 mücadele yapmak isteyenler için takım dengeleme özelliği sinir bozucu olabiliyor. Bu durumda CS: Go takım dengelemeyi kapatmanız gerekiyor. Kapatmazsanız otomatik olarak oyuna bot ekleniyor.

CS: GO Takım Dengeleme Kapatma Nasıl Kapatılır?

 

 

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Genshin ImpactRehber

Genshin Impact Neden Çok Popüler?

Genshin ImpactRehber

Genshin Impact: The Chasm Underground Mines Nasıl Girilir?

Nişancı Oyunu

Rainbow Six Siege: Bilgisayarınız İçin En İyi Ayarlar

Apex LegendsRehber

Apex Legends: SSL Bağlantı Hatası Nasıl Düzeltilir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Cyberpunk 2077’de En İyi Tüfekler