AksiyonRehberSavaş Oyunları

CS: Go’da Takım Dengeleme Nasıl Kapatılır?

Bir çok oyunda bulunan bu özellik sayesinde maça eksik giren takımlara oyun otomatik olarak bot oyuncu atar. Bu makul ve mantıklı bir iş olsa da bazı oyuncular da bu durumdan memnun değil. Bot’un skor vermesinden ya da faydasının az olmasından kaynaklı sıkıntılar yaşanabiliyor. Bununla birlikte arkadaşlarıyla oynayanlar bot istemiyor.

CS: Go’da Takım Dengeleme Nedir?

4v4 oynanan CS: Go maçlarına bir takım eksik katılırsa oyun otomatik olarak o takıma 1 adet bot atar. Bu sayede takımlar teknik olarak dengelenmiş olur çünkü 4v4 gerçekleşmiştir. Bu uygulamayı neredeyse bütün çok oyunculu oyunlarda görmek mümkün. Bazı oyuncular çeşitli sebeplerden CS: Go takım dengeleme özelliğini kapatmak istiyor. Şimdi bunun nasıl yapılacağına bir bakalım.

Bu rehberimizde

  1. CS: Go’da Takım Dengeleme Nedir?
  2. CS: Go’da Takım Dengeleme Nasıl Kapatılır?
  3. CS: Go’da Konsol Penceresi Nasıl Aktif Edilir?

konularına değindik. Dilerseniz bu bağlantılara doğrudan gidebilirsiniz.

Özellikle kendi arasında eksik kişi ile oynamak isteyen arkadaşlar CS: Go takım dengeleme özelliğini kapatma niyetindeler. Bununla birlikte 1v4 ya da 2v4 mücadele yapmak isteyenler için takım dengeleme özelliği sinir bozucu olabiliyor. Bu durumda CS: Go takım dengelemeyi kapatmanız gerekiyor. Kapatmazsanız otomatik olarak oyuna bot ekleniyor.

CS: GO Takım Dengeleme Kapatma Nasıl Kapatılır?

 

 

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusuyum. Oyun oynamayı seviyorum. Özellikle sevdiğimden değil, kafamı boşaltmak için oyun oynuyorum. Fantastik ve bilim kurgu hayranıyım. Bu türde film ve dizileri izlemeyi seviyorum.
İlgili
Hayatta KalmaRehber

Soulmask'ta Nasıl Hızlı Seviye Atlarsınız?

Hayatta KalmaRehber

Soulmask: Kamp Rahatlık Seviyesi Nasıl Arttırılır?

Hayatta KalmaRehber

Soulmask: Tech Puanları Nasıl Elde Edilir?

Hayatta KalmaRehber

Soulmask: NPC Nasıl Ehlileştirilir?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Cyberpunk 2077’de En İyi Tüfekler