Cyberpunk 2077RehberRol Oyunu

Quadra Type-66 Cthulhu Yarış Arabasını Almak İster Misiniz?

Cyberpunk 2077’de oyuncular Type-66 Cthulhu’yu yüksek bir fiyata satın alarak edinebilir veya doğru seçimlerle ücretsiz olarak hediye alabilirler.

Cyberpunk 2077’deki Quadra Type-66 “Cthulhu” 185 mil / saat hızla zirveye çıkıyor ve bu da onu Cyberpunk 2077’deki en hızlı arabalardan biri yapıyor. Doğru adımlarla ücretsiz olarak edinilebilir, ancak oyuncular fırsatı kaçırmış olsalar bile, V’nin Type-66 Cthulhu’yu nasıl ücretsiz alabileceği aşağıda açıklanmıştır. Ya da uğraşmak istemeyenler için satın alma seçeneği de açıklanmıştır.

Ücretsiz Type-66 Cthulhu

Cyberpunk 2077’nin Night City’si içerik açısından zengindir, ancak aynı zamanda retro-fütüristik otomobil meraklıları için de bir cennet durumundadır. Night City etrafında araba sürmek, Beast in Me yarış görevleri veya Epistrophy görevlerinde Delamain’in kayıp araçlarının izini sürmek, oyunun büyük bir parçası. Oyuncular çok daha erken bir saatte ücretsiz bir bisiklet alabilecek veya V’nin arabasını bir garajdan kurtarabilecek olsalar da, bir noktada, deneyimlerini geliştirmek için en iyinin en iyisini aramaya başlayacaklar. Ya da belki bazı Cyberpunk 2077 oyuncuları koleksiyon yapmak için bütün arabaların peşine düşebiliyor.

Quadra Type-66 Cthulhu Ücretsiz Alam
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org ailesinin strateji sever mobil oyuncusu. Tek sıkıntım telefon şarjları. O sorunu bilim çözdüğü zaman daha da rahat edeceğiz. Teknolojiye de ilgi duyuyorum. Oyunlarla ilgili içerik üretiyorum.
İlgili
RehberWarzone

Warzone Scream kostümü nasıl elde edilir?

Haber

Monster Hunter World 20 milyon kopya sattı

Pubg Mobile

Pubg Mobile Oyun Modları

Back 4 BloodRehber

Back 4 Blood'da Özel Sunucu Açma

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Farming Simulator 2019’da Araç Kapasitesi Artırma