Cyberpunk 2077RehberRol Oyunu

Quadra Type-66 Cthulhu Yarış Arabasını Almak İster Misiniz?

Cyberpunk 2077’de oyuncular Type-66 Cthulhu’yu yüksek bir fiyata satın alarak edinebilir veya doğru seçimlerle ücretsiz olarak hediye alabilirler.

Cyberpunk 2077’deki Quadra Type-66 “Cthulhu” 185 mil / saat hızla zirveye çıkıyor ve bu da onu Cyberpunk 2077’deki en hızlı arabalardan biri yapıyor. Doğru adımlarla ücretsiz olarak edinilebilir, ancak oyuncular fırsatı kaçırmış olsalar bile, V’nin Type-66 Cthulhu’yu nasıl ücretsiz alabileceği aşağıda açıklanmıştır. Ya da uğraşmak istemeyenler için satın alma seçeneği de açıklanmıştır.

Ücretsiz Type-66 Cthulhu

Cyberpunk 2077’nin Night City’si içerik açısından zengindir, ancak aynı zamanda retro-fütüristik otomobil meraklıları için de bir cennet durumundadır. Night City etrafında araba sürmek, Beast in Me yarış görevleri veya Epistrophy görevlerinde Delamain’in kayıp araçlarının izini sürmek, oyunun büyük bir parçası. Oyuncular çok daha erken bir saatte ücretsiz bir bisiklet alabilecek veya V’nin arabasını bir garajdan kurtarabilecek olsalar da, bir noktada, deneyimlerini geliştirmek için en iyinin en iyisini aramaya başlayacaklar. Ya da belki bazı Cyberpunk 2077 oyuncuları koleksiyon yapmak için bütün arabaların peşine düşebiliyor.

Quadra Type-66 Cthulhu Ücretsiz Alam
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org ailesinin strateji sever mobil oyuncusu. Tek sıkıntım telefon şarjları. O sorunu bilim çözdüğü zaman daha da rahat edeceğiz. Teknolojiye de ilgi duyuyorum. Oyunlarla ilgili içerik üretiyorum.
İlgili
V Rising

V Rising: Özel Sunucu Nasıl Silinir?

Minecraft

Minecraft'ta fare tıklama hızı nasıl değiştirilir?

Elden RingRehber

Elden Ring: Rivers of Blood Katana nerede bulunur?

Lost ArkRehber

Lost Ark - Valtan Legion Raid Rehberi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Onumaya Değer
Cyberpunk 2077’de En İyi Tüfekler