Cyberpunk 2077RehberRol Oyunu

Cyberpunk 2077 Ne Kadar Uzun?

Şimdiye kadar duyduklarımıza göre, Cyberpunk 2077 ne kadar sürecek. Cyberpunk 2077 oynanış ne kadar sürüyor? Sizlere bunu izah etmeye çalışacağız. Çıkışına bir kaç gün kala Cyberpunk 2077’nin ne kadar süreceğine dair bilgiler.

Ülkemizde de ciddiye alamadığımız televizyon kanallarında oyunla ilgili komple teorileri Covidle ilişkilendirilip transhümanizme bağlanırken Cyberpunk 2077 ne kadar sürecek? Kendimiz oynayana kadar emin olamayız. Ayrıca, Cyberpunk 2077’nin oyun süresi de büyük olasılıkla değişiklik gösteriyor. Bu, ana görevin yanı sıra, karakterinizi belirlediğiniz tüm farklı yollarla ilişkilendirdiğiniz çok büyük bir rpg…

Birkaç röportaj ve geliştirici tweetine dayanarak, ister hikaye boyunca hızla ilerliyor olun, ister yapabileceğiniz her şeyi en yüksek zorlukta yapıyor olun, Cyberpunk 2077’nin ne kadar süreceğini en azından tahmin edebiliriz.

Cyberpunk 2077 ne kadar sürer? Ana görev uzunluğu ne kadar?

Night City Wire röportajına göre, kıdemli görev tasarımcısı Patrick K. Mills, Cyberpunk 2077’nin The Witcher 3’ten daha kısa olacağını söylüyor.

Mills, “Cyberpunk 2077’deki ana hikayenin The Witcher 3’ten biraz daha kısa olduğunu biliyoruz çünkü Witcher 3’ün ana hikayesinin çok uzun olmasıyla ilgili birçok şikayetimiz var” dedi. Mills, dahili oyuncu istatistiklerine dayanarak, birçok oyuncunun çok kez The Witcher 3 oynadığını, ancak “muazzam sayıda insanın” asla sonuna kadar gelmediğini söylüyor. Ana hikaye daha kısa olsa da, ana görevin dışında yapılacak daha çok şey olduğunu açıklığa kavuşturmaya devam ediyor.

Cyberpunk 2077’yi bitirmek ne kadar sürecek?

Cyberpunk 2077 Rehberleri
Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Pubg Mobile

Pubg Mobile Oyun Modları

Back 4 BloodRehber

Back 4 Blood'da Özel Sunucu Açma

New WorldRehber

Çanta Kapasitesi Nasıl Artırılır? New World Rehber

MinecraftRehber

Minecraft Bedrock Komutları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Oyundan Haberler – 30 Kas / 4 Ara 2020 – Oyun Haberleri