Cyberpunk 2077Rehber

Cyberpunk 2077’nin Gizli Ayarıyla Grafikleri Daha da İyileştirin

Bu rehberde yapılan grafik iyileştirmesi değişiklikleri tam olarak açık değil, ancak birkaç değişiklik fark edebilirsiniz.

Cyberpunk 2077, zaman zaman birkaç aksaklık ortaya çıkarabilir, ancak bunun güzel bir oyun olduğunu inkar etmek zor. Özellikle bu ışın izleme güzelliklerini açacak donanıma sahipseniz. Girişimci bir kullanıcı ve NexusMods’taki 112, Cinematic RTX adı verilen bir şey de dahil olmak üzere, oyunun arayüzünün normalde sunduklarının ötesine geçen bazı gizli anahtarları keşfetti.

Bunu açmak, en yüksek oyun içi ayarlara kıyasla 2 GB daha fazla VRAM kullanımı pahasına ayrıntı ayarlarını, aydınlatmayı ve ortam kapanmasını iyileştirir. Herhangi bir farkı tespit etmek için zorlanabilirsiniz ama bazı değişiklikler gözle görülür düzeyde olacak.

İyi haber şu ki, bu ayara erişmek için herhangi bir şey indirmenize veya herhangi bir düzenleme yapmanıza gerek yok, yalnızca oyuna bir kısayol oluşturmanız ve yükleme anında davranışını değiştirecek bir anahtar eklemeniz gerekir. Anlamadıysanız merak etmeyin, şimdi detaylı olarak açıklıyoruz.

Cyberpunk 2077 Grafik İyileştirme Nasıl Yapılır?

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Pubg Mobile

Pubg Mobile Oyun Modları

Back 4 BloodRehber

Back 4 Blood'da Özel Sunucu Açma

New WorldRehber

Çanta Kapasitesi Nasıl Artırılır? New World Rehber

MinecraftRehber

Minecraft Bedrock Komutları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Cyberpunk 2077 Başlangıç Rehberi