Cyberpunk 2077Rehber

Cyberpunk 2077’nin Gizli Ayarıyla Grafikleri Daha da İyileştirin

Bu rehberde yapılan grafik iyileştirmesi değişiklikleri tam olarak açık değil, ancak birkaç değişiklik fark edebilirsiniz.

Cyberpunk 2077, zaman zaman birkaç aksaklık ortaya çıkarabilir, ancak bunun güzel bir oyun olduğunu inkar etmek zor. Özellikle bu ışın izleme güzelliklerini açacak donanıma sahipseniz. Girişimci bir kullanıcı ve NexusMods’taki 112, Cinematic RTX adı verilen bir şey de dahil olmak üzere, oyunun arayüzünün normalde sunduklarının ötesine geçen bazı gizli anahtarları keşfetti.

Bunu açmak, en yüksek oyun içi ayarlara kıyasla 2 GB daha fazla VRAM kullanımı pahasına ayrıntı ayarlarını, aydınlatmayı ve ortam kapanmasını iyileştirir. Herhangi bir farkı tespit etmek için zorlanabilirsiniz ama bazı değişiklikler gözle görülür düzeyde olacak.

İyi haber şu ki, bu ayara erişmek için herhangi bir şey indirmenize veya herhangi bir düzenleme yapmanıza gerek yok, yalnızca oyuna bir kısayol oluşturmanız ve yükleme anında davranışını değiştirecek bir anahtar eklemeniz gerekir. Anlamadıysanız merak etmeyin, şimdi detaylı olarak açıklıyoruz.

Cyberpunk 2077 Grafik İyileştirme Nasıl Yapılır?

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusuyum. Oyun oynamayı seviyorum. Özellikle sevdiğimden değil, kafamı boşaltmak için oyun oynuyorum. Fantastik ve bilim kurgu hayranıyım. Bu türde film ve dizileri izlemeyi seviyorum.
İlgili
Hayatta KalmaRehber

Soulmask'ta Nasıl Hızlı Seviye Atlarsınız?

Hayatta KalmaRehber

Soulmask: Kamp Rahatlık Seviyesi Nasıl Arttırılır?

Hayatta KalmaRehber

Soulmask: Tech Puanları Nasıl Elde Edilir?

Hayatta KalmaRehber

Soulmask: NPC Nasıl Ehlileştirilir?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Cyberpunk 2077’de En İyi Tüfekler