Cyberpunk 2077Rehber

Cyberpunk 2077’nin Gizli Ayarıyla Grafikleri Daha da İyileştirin

Bu rehberde yapılan grafik iyileştirmesi değişiklikleri tam olarak açık değil, ancak birkaç değişiklik fark edebilirsiniz.

Cyberpunk 2077, zaman zaman birkaç aksaklık ortaya çıkarabilir, ancak bunun güzel bir oyun olduğunu inkar etmek zor. Özellikle bu ışın izleme güzelliklerini açacak donanıma sahipseniz. Girişimci bir kullanıcı ve NexusMods’taki 112, Cinematic RTX adı verilen bir şey de dahil olmak üzere, oyunun arayüzünün normalde sunduklarının ötesine geçen bazı gizli anahtarları keşfetti.

Bunu açmak, en yüksek oyun içi ayarlara kıyasla 2 GB daha fazla VRAM kullanımı pahasına ayrıntı ayarlarını, aydınlatmayı ve ortam kapanmasını iyileştirir. Herhangi bir farkı tespit etmek için zorlanabilirsiniz ama bazı değişiklikler gözle görülür düzeyde olacak.

İyi haber şu ki, bu ayara erişmek için herhangi bir şey indirmenize veya herhangi bir düzenleme yapmanıza gerek yok, yalnızca oyuna bir kısayol oluşturmanız ve yükleme anında davranışını değiştirecek bir anahtar eklemeniz gerekir. Anlamadıysanız merak etmeyin, şimdi detaylı olarak açıklıyoruz.

Cyberpunk 2077 Grafik İyileştirme Nasıl Yapılır?

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Farming SimulatorRehber

Farming Simulator 19'da Yeni tarla satın alırken dikkat etmeniz gerekenler

Nişancı OyunuRehberValorant

Valorant'ta Nişangah Nokta Nasıl Yapılır? Nokta Cross

AksiyonMaceraMafia Definitive Edition

Mafia Definitive Edition: An Offer You Cant Refuse Göreviyle İlgili Herşey

Hayatta KalmaRehberValheim

Valheim Yagluth Boss Nasıl Çağırılır ve Yenmek İçin İpuçları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Onumaya Değer
Cyberpunk 2077’de Araba Modifiye Etme Mümkün Mü?