Hayatta KalmaRehber

Among Us’da Boş İsim Kullanma

Among Us’ta boş isim yazma, ismi kullanmama ve ismi boş geçme hakkında sizlere basit bilgiler vereceğiz. Eminiz, Among Us’ta kullandığınız isim harikadır. Ama başka ihtimallerde var. Oyun içinde kısmen size avantaj sağlayabilecek “isimsizlik” durumu telefonlarda kullanışlı hale geliyor. Bu hata gideirlene ya da değiştirilene kadar kullanın.

Among Us’ta oyuncunun üzerinde görünmeyen isim size avantaj sağlayabilir. Özellikle Imposter olduğunuzda. İnsanlar daha çok Imposter’ı ararken renklere dikkat etselerde isminde önemli bir etkisi oluyor. Şunu belirtmek gerekir ki Among Us’ta boş isim, sadece telefon sürümünde ve elbette emülatörlerde çalışıyor. Bilgisayar sürümünde kullanılamıyor.

Among Us’ta Boş İsim Kullanmak

Bunu nasıl yapacağınızı açıklayalım;

  1. Bir yere ”   ” yazın.
  2. İki tırnak işareti arasında bir kaç boşluk bırakın.
  3. Tırnak işaretleri olmadan aradaki boşluğu kopyalayın.
  4. İsim oluşturma kısmına yapıştırın.

Bu aslında Among Us’ın boşlukları bir karaktermiş gibi algılama hatasıdır. Bir çok oyunda karakterinize isim verirken boşluk kullandırılmaz. Sadece Boşluk ise hiç çalışmaz. Çünkü “Space Tuşu” yani boşluk bir karakter değildir. Bu açıdan isme verilemez. Ama Among Us’ın bu minik hatası sayesinde isminizi boş bırakabiliyorsunuz.

Among Us Boş İsim Neye Yarar

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
V Rising

V Rising: Özel Sunucu Nasıl Silinir?

Minecraft

Minecraft'ta fare tıklama hızı nasıl değiştirilir?

Elden RingRehber

Elden Ring: Rivers of Blood Katana nerede bulunur?

Lost ArkRehber

Lost Ark - Valtan Legion Raid Rehberi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Onumaya Değer
CS: Go’da Takım Dengeleme Nasıl Kapatılır?