Cyberpunk 2077RehberRol Oyunu

Mantis Blades, Ücretsiz Alma – Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 oyuncuları, güçlü ve ikonik Mantis Blades silahlarını oyunun başlarında alabilirler ve bu yöntemle de ücretsiz elde etmek mümkündür. Diğer türlü 15000 birim ödeme yapmanız gerekiyor.

İlk ortaya çıktıklarından beri, Cyberpunk 2077’nin Mantis Blades oyunun ikonik bir parçası oldu. Hayranlar kendileri için bir çift Mantis Blades alabilirler, ancak satın almak zor veya pahalı olabilir. Neyse ki, oyuncuların hikayenin başlarında onları almak için kullanabilecekleri bir yöntem var ve ücretsiz.

Pahalı Mantis Blades’i ücretsiz alın

Cyberpunk 2077 büyük bir oyun ve Night City’de yapılacak çok şey var, ancak oyunculara onu nasıl keşfetmek istediklerini seçme özgürlüğü verildi. Bu nedenle, bu Mantis Bıçakları çok erken kazanılabilir, ancak oyuncuların önce onları nerede arayacaklarını bilmeleri gerekir.

Öğeye daha az aşina olanlar için Mantis Blades, V’nin kollarını ölümcül bıçaklara dönüştürmesine olanak tanıyan sibernetik bir geliştirmedir. Bu öğeler ilk olarak Cyberpunk 2077’nin ilk teaser fragmanında sergilendi ve o zamandan beri popülerlik açısından oldukça yükseldi. İşte Mantis Blades’in erken ve ücretsiz alınması için yapmanız gerekenler.

Ücretsiz Cyberpunk 2077 Mantis Blades

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
V Rising

V Rising: Özel Sunucu Nasıl Silinir?

Minecraft

Minecraft'ta fare tıklama hızı nasıl değiştirilir?

Elden RingRehber

Elden Ring: Rivers of Blood Katana nerede bulunur?

Lost ArkRehber

Lost Ark - Valtan Legion Raid Rehberi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Onumaya Değer
Assassins Creed: Valhalla – Thor Hammer’ı Elde Etme (Mjolnir)