Cyberpunk 2077RehberRol Oyunu

Cyberpunk 2077’de Nasıl Para Kazanılıyor?

Beş parasız olmaktan bıktınız mı? Cyberpunk 2077’de nasıl para kazanılacağını öğrenin.

Cyberpunk 2077’de size yardımcı olacak çok sayıda silah ve eşya bulacak olsanız da, cüzdanınızda bol miktarda nakit paranın olması, özellikle oyunda ilerledikçe ve kendinizi yeni arabalar ve diğer güzellikler satın almak zorunda kaldıkça paha biçilmez hale getirecektir. Bu kılavuzda, Cyberpunk 2077’de para kazanmanın en iyi yollarını açıklayacağız, bu da cüzdanınızı oldukça güzel bir şekilde doldurmanıza yardımcı olacaktır.

Nasıl para kazanılır – Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077’de para kazanmanın bir çok yolu vardır, ancak para kazanmakla ilgili bir fikriniz yoksa birçoğunu gözden kaçırmak kolay olabilir. Üstlenilecek çok sayıda yan görev olsa da, görevler arasında cüzdanınızı daha da fazla doldurmanıza yardımcı olabilecek bazı gerçekten yararlı beceriler ve dikkat etmeniz gereken şeyler de var.

Cyberpunk 2077’de beş parasız kalmamak için sizlere bir kaç para kazanma yönteminden bahsedeceğiz. Dilerseniz aşağıdaki bağlantıdan doğrudan konuya girebilirsiniz.

  1. Cyberpunk 2077 Para Kazanma
  2. Topla ve sat
  3. Quickhack ile para kazanma
  4. Yan görevler

Topla ve Sat – Para Kazanma Yöntemi

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
V Rising

V Rising: Özel Sunucu Nasıl Silinir?

Minecraft

Minecraft'ta fare tıklama hızı nasıl değiştirilir?

Elden RingRehber

Elden Ring: Rivers of Blood Katana nerede bulunur?

Lost ArkRehber

Lost Ark - Valtan Legion Raid Rehberi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Onumaya Değer
Deadshot Daiquiri Nerede Bulunur? Call of Duty: Black Ops Cold War