AksiyonRehber

Hitman 3 Oynamayı Düşünenler İçin Başlangıç Rehberi

Hitman 3 rehberimizin bu sayfasında başlangıç ​​ipuçlarını bulacaksınız. Önemli oyun mekaniği için çeşitli ipuçları ve püf noktaları hazırladık. İpuçlarımızı kullanmak, daha az hata yapmanıza ve görevlerde daha iyi performans göstermenize olanak tanır. Hitman 3 rehberimizi oluştururken oldukça fazla kaynaktan bilgiler derledik. Dilerseniz ilgilendiğiniz konuya doğrudan atlamak için aşağıdaki bağlantıları da kullanabilirsiniz.

Hitman 3 için ipuçları listesi;

 

Her görevi önce normal şekilde oynayın

Haritaların / görevlerin her biri çok kapsamlı olduğu için en yüksek zorluk seviyesini hemen belirlemenizi önermiyoruz. Ajan 47’yi hangi tehlikelerin beklediğini ve görevin hedefini / hedeflerini yakalamanın en iyi yollarının ne olduğunu bilemeyeceğiniz için bilinmeyen yerlere gitmek çok daha zordur.

Zorluk düzeyini artırmak, bölümü en az birkaç kez tamamladıktan sonra önerilir. Bu, düşmanların, tuzakların ve güvenlik kameralarının yerini öğrenmenize, önemli odaları ve geçitleri nerede bulabileceğinizi ve görevin hedefine ulaşmak için hangi rotanın en iyi olduğunu görmenizi sağlayacaktır.

Youtube Kanalımızdan Bir Video
Youtube kanalımızdaki başka bir Hitman videosunu izlemek ister misiniz? Ayrıca Youtube kanalımıza buradan abone olabilirsin.

 

Hitman 3 Oyna

[FEL url=”https://www.epicgames.com/store/tr/product/hitman-3/home” text=”Epic Games” class=”default” type=”blank” format=”cryptic” time=”20″] | [FEL url=”https://www.playstation.com/tr-tr/games/hitman-3/” text=”Playstation” class=”default” type=”blank” format=”cryptic” time=”20″] | [FEL url=”https://www.microsoft.com/tr-tr/p/hitman-3/9n647k4pk0kv?activetab=pivot:overviewtab” text=”Xbox” class=”default” type=”blank” format=”cryptic” time=”20″]

 

Hitman 3 Sık Sık Oyunu Kaydet

 

[ctu_ultimate_oxi id=”35″]

 

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
RehberStratejiWatcher of Realms

Watcher of Realms Başlangıç Rehberi

AksiyonRehberStar Wars Serisi

Doma's Mysterious Keycode Star Wars Jedi Survivor'da Ne İşe Yarar?

Hayatta KalmaRehberStranded Deep

Stranded Deep: Yemek Pişirme Rehberi

Hayatta KalmaRehberStranded Deep

Stranded Deep: Gyrocopter Nasıl Yapılır, Parçaları Nereden Bulunur?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Among Us Şerif Modu Kurma ve Oynama Rehberi