AksiyonRehber

Hitman 3 Oynamayı Düşünenler İçin Başlangıç Rehberi

Hitman 3 rehberimizin bu sayfasında başlangıç ​​ipuçlarını bulacaksınız. Önemli oyun mekaniği için çeşitli ipuçları ve püf noktaları hazırladık. İpuçlarımızı kullanmak, daha az hata yapmanıza ve görevlerde daha iyi performans göstermenize olanak tanır. Hitman 3 rehberimizi oluştururken oldukça fazla kaynaktan bilgiler derledik. Dilerseniz ilgilendiğiniz konuya doğrudan atlamak için aşağıdaki bağlantıları da kullanabilirsiniz.

Hitman 3 için ipuçları listesi;

 

Her görevi önce normal şekilde oynayın

Haritaların / görevlerin her biri çok kapsamlı olduğu için en yüksek zorluk seviyesini hemen belirlemenizi önermiyoruz. Ajan 47’yi hangi tehlikelerin beklediğini ve görevin hedefini / hedeflerini yakalamanın en iyi yollarının ne olduğunu bilemeyeceğiniz için bilinmeyen yerlere gitmek çok daha zordur.

Zorluk düzeyini artırmak, bölümü en az birkaç kez tamamladıktan sonra önerilir. Bu, düşmanların, tuzakların ve güvenlik kameralarının yerini öğrenmenize, önemli odaları ve geçitleri nerede bulabileceğinizi ve görevin hedefine ulaşmak için hangi rotanın en iyi olduğunu görmenizi sağlayacaktır.

Youtube Kanalımızdan Bir Video
Youtube kanalımızdaki başka bir Hitman videosunu izlemek ister misiniz? Ayrıca Youtube kanalımıza buradan abone olabilirsin.

 

Hitman 3 Oyna

[FEL url=”https://www.epicgames.com/store/tr/product/hitman-3/home” text=”Epic Games” class=”default” type=”blank” format=”cryptic” time=”20″] | [FEL url=”https://www.playstation.com/tr-tr/games/hitman-3/” text=”Playstation” class=”default” type=”blank” format=”cryptic” time=”20″] | [FEL url=”https://www.microsoft.com/tr-tr/p/hitman-3/9n647k4pk0kv?activetab=pivot:overviewtab” text=”Xbox” class=”default” type=”blank” format=”cryptic” time=”20″]

 

Hitman 3 Sık Sık Oyunu Kaydet

 

Hitman 3 Rehberleri
Hitman 3 Rehberleri

Hitman 3 oyununda işinize yarayacak bazı rehberleri ve ipuçlarını burada paylaşacağız. Merak ettiğiniz konuya aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz. Merakınızı gideremediyseniz yorumla ulaşabilirsiniz.

 

  1. Hitman 3 Kamera ve Fotoğraf Modu
  2. Hitman 3'te Zorluk Düzeyleri
  3. Hitman 3: Shortcuts (Kısayol) Rehberi
  4. Hitman 3 Multiplayer / Çok Oyunculu Mod Rehberi
  5. Hitman 3 Oynamayı Düşünenler İçin Başlangıç Rehberi
  6. Hitman 3 - Sistem Gereksinimleri ve Bütün Teknik Özellikler

 

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Genshin ImpactRehber

Genshin Impact Neden Çok Popüler?

Genshin ImpactRehber

Genshin Impact: The Chasm Underground Mines Nasıl Girilir?

Nişancı Oyunu

Rainbow Six Siege: Bilgisayarınız İçin En İyi Ayarlar

Apex LegendsRehber

Apex Legends: SSL Bağlantı Hatası Nasıl Düzeltilir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Cyberpunk 2077’de Gizli Sona Nasıl Ulaşılır?