RehberValorant

Nickinizden Sıkıldınız Mı? İşte Valorant Nick Değiştirme

Valorant rehberleri serimizin bu bölümünde, belirli bir Riot Hesabına atanmış tüm oyunlarda görünen, Riot hesabınıza atanan nickin nasıl değiştirileceğini öğrenebilirsiniz.

Bir süre önce Riot Games, League of Legends’daki Sihirdarların (nickname) adlarını Riot Kimlikleri tarafından kullanılanlarla değiştirmeye başladı. Legends of Runeterra ve Valorant gibi diğer oyunların piyasaya sürülmesinden sonra, oyuncunun farklı bir adla (Nick) ek bir hesap oluşturması gerekmedi, ancak zaten sahip olduğu Riot ID’yi kullanabilirdi. Daha da önemlisi, Riot Kimliği hesap adınızla aynı şey değil, Riot hesabı kullanıcı adından farklı olarak oyunda görüntülenecek bir addır.

Valorant’taki takma adımı (nickname) nasıl değiştirebilirim?

Valorant’ta bir takma adı değiştirmek için, Riot Games genel hesabındaki ayarlarınızı değiştirmeniz gerekir. Bu hesabın ayarlarında oyuncular, League of Legends ve Legends of Runeterra dahil tüm Riot Games tarafından kullanılan profillerini bulabilirler. Bu aynı zamanda gelecekte piyasaya sürülecek oyunları da ilgilendiriyor. Valorant’ta takma adınızı değiştirmek istiyorsanız, aşağıdaki adımları izleyin.

  1. Resmi Riot Games web sitesini ziyaret edin ve hesabınıza giriş yapın;
  2. Ayarlar penceresine aktarılmadıysanız, sağ üst köşedeki menüye tıklayın ve ayarlar seçeneğini seçin;
  3. Sonra “Riot ID” sekmesine gidin;
  4. Burada kalem simgesine tıklayıp Valorant’taki ve Riot Games hesabınıza bağlı diğer herhangi bir oyundaki takma adınızı değiştirebilirsiniz;
  5. Riot Games hesabınıza bağlı oyunlarda bir takma adı 30 gün içinde yalnızca bir kez değiştirebileceğinizi unutmayın.

Oldukça basit bir şekilde Valorant’ta kullandığınız takma ad (nickname)’ınızı değiştirebilirsiniz. Aslında bu rehberle Riot oyunlarının hepsinde isminizi nasıl değiştireceğinizden bahsetmiş olduk. Valorant için diğer rehberlerimize aşağıdan göz atabilirsiniz. Yenileri gelmeye devam edecek.

[ctu_ultimate_oxi id=”5″]
Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
RehberStratejiWatcher of Realms

Watcher of Realms'de Hediye Kodu Nasıl Girilir?

RehberStratejiWatcher of Realms

Watcher of Realms Başlangıç Rehberi

AksiyonRehberStar Wars Serisi

Doma's Mysterious Keycode Star Wars Jedi Survivor'da Ne İşe Yarar?

Hayatta KalmaRehberStranded Deep

Stranded Deep: Yemek Pişirme Rehberi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Hitman 3 Oynamayı Düşünenler İçin Başlangıç Rehberi