AksiyonRehber

Hitman 3’te Zorluk Düzeyleri

Hitman 3 rehberinin bu kısmında size zorluk seviyesini nasıl değiştireceğinizi, oyunda kaç zorluk seviyesi olduğunu ve bunların birbirinden nasıl farklı olduğunu açıklamaya çalışacağız.

Hitman 3’ün Ajan 47 olarak maceralarına yeni başlayanlar da dahil olmak üzere tüm oyunculara sunabileceği çok şey var. Bu oyuncular, birçok hatayı telafi edebilecek en düşük zorluk seviyesi olan Casual’i kullanabilirler. Biraz daha fazla mücadele bekleyen daha deneyimli oyuncular Profesyonel’i seçebilir – burada oyun biraz daha zorlu hale gelir. Daha önce yüksek tecrübesi olan ve gerçek bir meydan okuma isteyen herkes, Usta zorluk seviyesinde oynayabilirler.

Aşağıda Hitman 3’te bulunan tüm zorluk seviyelerinin ayrıntılı bir açıklamasını bulabilirsiniz.

Casual: Sınırsız tasarruf, görev kılavuzları, gözetleme takibi yok, affedici mücadele, daha az düşman, yasal olarak yanınızda taşıyabileceğiniz daha fazla eşya, NPC’ler çeşitli seslere karşı daha az duyarlıdır.

Profesyonel: sınırsız tasarruf, görev kılavuzları, aktif gözetim izleme, kameralar yasadışı eylemleri tespit ettiklerinde korumaları uyarır, savaş daha zordur.

Usta (Master): Görev başına sadece 1 kayıt yapabilirsiniz, görev kılavuzu yok, ek gözetleme kameraları, ek düşmanlar, acımasız ve zorlu dövüşler, kanlı elemeler kılık değiştiriyor, NPC’ler her türlü sese daha duyarlıdır.

Zorluk seviyesi nasıl değiştirilir?

Hitman 3’te, belirli bir göreve başlamadan önce zorluk seviyesini değiştirebilirsiniz. Yukarıdaki resimde vurgulanan üçüncü sekmede zorluk seviyesini seçebilirsiniz. Seçiminizi yaptıktan sonra, asıl göreve geçebilirsiniz.


Youtube kanalımızdan harika bir videoyu sizler için buraya bırakıyorum. Ayrıca Youtube Kanalımız RockNRogue’a abone olmak istersen buraya tıkla…


Hitman 3 Rehberleri
Hitman 3 Rehberleri

Hitman 3 oyununda işinize yarayacak bazı rehberleri ve ipuçlarını burada paylaşacağız. Merak ettiğiniz konuya aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz. Merakınızı gideremediyseniz yorumla ulaşabilirsiniz.

 

  1. Hitman 3 Kamera ve Fotoğraf Modu
  2. Hitman 3'te Zorluk Düzeyleri
  3. Hitman 3: Shortcuts (Kısayol) Rehberi
  4. Hitman 3 Multiplayer / Çok Oyunculu Mod Rehberi
  5. Hitman 3 Oynamayı Düşünenler İçin Başlangıç Rehberi
  6. Hitman 3 - Sistem Gereksinimleri ve Bütün Teknik Özellikler
Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Farming SimulatorRehber

Farming Simulator 19'da Yeni tarla satın alırken dikkat etmeniz gerekenler

Nişancı OyunuRehberValorant

Valorant'ta Nişangah Nokta Nasıl Yapılır? Nokta Cross

AksiyonMaceraMafia Definitive Edition

Mafia Definitive Edition: An Offer You Cant Refuse Göreviyle İlgili Herşey

Hayatta KalmaRehberValheim

Valheim Yagluth Boss Nasıl Çağırılır ve Yenmek İçin İpuçları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Onumaya Değer
Hitman 3 – Sistem Gereksinimleri ve Bütün Teknik Özellikler