Hayatta KalmaRehber

Among Us Ücretsiz Oynama

Among Us rehber serisinin bu sayfasında ücretsiz oynayıp oynayamayacağınızı ve eğer öyleyse hangi platformlarda ve hangi koşullarda oynayabileceğinizi öğreneceksiniz.

  • Ücretli seçenek
  • Ücretsiz seçenek – mobil
  • Ücretsiz – PC seçeneği

Ücretli Among Us

Oyunu Steam üzerinden satın alabilirsiniz. Bilgisayar sürümünü bu şekilde oynamanız mümkün. Among Us’ı Steam platformundan yaklaşık 4,75 USD’ye satın alabilirsiniz. Oyunu satın aldıktan sonra, oyun içi reklamların olmaması da dahil olmak üzere tüm özelliklerine erişebilirsiniz – oynaması ücretsiz sürümde, reklamlarla karşılaşırsınız.

Ücretsiz Among Us Oyna (Mobil)

Aramızda para harcamak istemiyorsanız ya da sadece bu oyunu önce test edip beğenip beğenmediğinizi görmek istiyorsanız oyunu Google Play Store’dan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Ücretli sürümle olan fark, kontrollerin biraz farklı olması ve reklamların bir maç bittikten sonra görünmesidir.

Ücretsiz Among Us Oyna (PC)

Aramızda ücretsiz olarak PC’de oynamanıza izin veren bir seçenek de var. Bunu yapmak için bir Android emülatör programını indirin. Bu tür programlar aslında PC’nizde Android oyunları oynamanıza izin veren bir emülatördür. Bilgisayarınıza indirip kurduktan sonra, program aracılığıyla Google Play hesabınıza giriş yapmalısınız. Giriş yaptıktan sonra Among Us öğesini arayın ve indirin. Oyunun sürümü mobil sürümle aynıdır, yani kontroller biraz farklıdır ve reklamlar görünür.


Youtube kanalımız RockNRogue’dan bir video izlemek ister misin? İstersen kanalımıza buradan abone olabilirsin.


 

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
RehberValheim

Valheim'de Evcil Hayvanlara İsim Verme

RehberValheim

Valheim'de Thunder Stone Nasıl Elde Edilir ve Bir Obliterator Nasıl Yapılır?

RehberValheim

Valheim - Darkwood için Katran Nasıl Bulunur? Valheim Katran Rehberi

Assassin's Creed: OdysseyRehber

Assassin's Creed Odyssey - Karakterin Ek Becerileri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Hitman 3 Oynamayı Düşünenler İçin Başlangıç Rehberi