RehberValheim

Valheim’de Hızlı Seyahat Etme

Oyuncuların Viking dünyasını hızla dolaşmak için portallar oluşturması gerekecek. İşte Valheim’da hızlı seyahat etmek için ihtiyaç duyacakları malzemeler.

Oyuncular zaman zaman tembel olabilirler – en çok açık dünya RPG’lerinde hızlı seyahat mekanizmasını aşırı kullanmalarında belirgindir. Kampa geri dönmen mi gerekiyor? Hızlı yolculuk. Beş dakikalık yürüme mesafesindeki bu NPC ile konuşmanız gerekiyor – belki o zamandan beri kaçırdığınız harika bir zindan veya bina bile bulacaksınız ama yürümek yerine, hızlı yolculuk daha cazip geliyor. Oyuncuların, itiraf etmek istemeseler de, onsuz asla yaşayamayacakları bir tamirci. Merak etmeyin, Valheim hayranları. Geniş açık dünyayı hızlıca dolaşmanın bir yolu var.

Valheim, başlangıçta oyuncuların haritayı dolaşmak ve eşya toplamak için iki bacağını kullanmalarını gerektirecek. Bununla birlikte, ileri geri gitmeyi çok daha kolay hale getirmek için keşfedilen alanlar arasında bağlantı kurmanın bir yolu vardır. Tüm bunlar, Valheim’da işlenebilen bir eşya olan portallarla yapılacak. Oyuncular, portallarını yapmak için gerekli malzemeleri toplamak zorunda kalacaklar, ancak bunu yaptıklarında hayatları çok daha rahat hale gelecektir.

Valheim’de Hızlı Seyahat Nasıl Edilir?

 

[ctu_ultimate_oxi id=”36″]

 

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitemiz oyunda.org için mobil oyunlar ve PC oyunları için içerik üretiyorum. Videolara destek oluyorum. İlgi alanım bulmaca oyunları olmasına rağmen diğerlerine de ilgim oldukça yüksek.
İlgili
Nişancı OyunuRehberValorant

Valorant Satın Alma Geçmişini Kontrol Etme

Hayatta KalmaRehber

Soulmask'ta Kabile Moralini Nasıl Yükseltirsiniz?

Hayatta KalmaRehber

Soulmask'ta Hızlı Bir Şekilde Gübre Toplamak

AksiyonGTA 5Rehber

GTA 5 Kamera Açısı Nasıl Değiştirilir?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Valheim Başlangıç Rehberi