RehberValheim

Valheim Hile Kodları – Sıkıştığınız Zaman Kullanabilirsiniz

Iron Gate Studios’un en önemli yapımlarından biri haline gelen hayatta kalma oyunu Valheim, ilk etapta basit bir şekilde başlarken sonralarda sizi zorlayacak içeriklerin kilidini açabildiğiniz bir oyun. Oyunda zor durumlarda yapabileceğiniz hileler çoğu zaman imdadınıza yetişiyor. Valheim hilesi derken bunların konsol komutları olduğunu ve oyuna entegre bir şekilde geldiğini hatırlatalım. Bu açıdan tam olarak hile sayılmaz.

Valheim Hile Kodları Nasıl Kullanılır?

Hile kodlarının sadece yalnız oynarken “Single Player” çalıştığını belirtelim. Eğer bir arkadaşınızla beraber oynuyorsanız hile (konsol komutları) çalışmıyor.

  1. Konsolu açmak için F5’e basın.
  2. Konsola imacheater yazın.

Bu komut oyunda hileleri aktif ediyor. Bu şekilde aşağıda vereceğimiz komutları kullanarak küçük küçük destekleri resmen oyundan almanız mümkün.

Valheim Eşya Hileleri

 

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
MinecraftRehber

Netherite Ingots Craftlama Netherite Ekipmanı Yapma

Pubg MobileRehber

Pubg Mobile'da Mermiyi Sektirmemek İçin En İyi Ayarlar

MinecraftRehber

Minecraft'ta Ejderha Yumurtası (dragon egg) Kuluçkalama

AksiyonRehber

Watch Dogs Legion Bloodline Çalışmıyorsa Nasıl Oynarsınız?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Valheim Başlangıç Rehberi