Among UsRehber

Among Us Town of Us Mode Kurulum ve Oynama

Among Us’daki Rol Modları son derece popülerdir ve Town of Us Modu, 19 yeni mod ekler. Oyuncular, bir oyunda her rolün ne sıklıkla görüneceğini seçebilirler.

Aramızdaki sosyal çıkarım oyunları için en popüler modlar, kökleri Kurtadam ve Mafya gibi diğer sosyal çıkarım parti oyunlarına dayanan rol modları olma eğilimindedir. Bu modlarda Crewmate ve hatta bazen Imposter, görevleri tamamlamanın veya mürettebatı kandırmaya çalışmanın ötesinde bir rol üstlenirler. Takımlarına yardım eden ve rakibini engelleyen başka güç ve yeteneklere sahip olabilirler. Bu rol modlarından bazıları, Werewolf ve Mafia’nın en iyi özelliklerini birleştiren ve bir Crucible stili içeren benzer bir sosyal çıkarım çevrimiçi oyunu olan Town of Salem’den ilham almış gibi görünüyor. Bir Among Us mod geliştiricisi, slushiegoose, bu ilhamı bir adım daha ileri götürdü ve mürettebat ve sahtekarlar için 19 olası benzersiz rol ekleyen bir mod programladı.

Bu modu kullanan lobi sahipleri, oyunda belirli bir rolün görünme olasılığını girebilir ve belirli oyunlarda belirli rolleri kullanmamayı seçebilir. Bu aynı zamanda oyuncuların Morphling Rolü veya Zaman Lordu Rolü gibi çeşitli seçenekleri diğer seçenekler olmadan denemelerine olanak tanır. Bu Aramızda modu devasa ve yeni veya farklı bir deneyim arayan oyuncu grupları için oyunu kökten değiştirebilir. Hatasız olmasa da, slushiegoose modu aktif olarak geliştiriyor ve birçok sürüm zaten geliştirildi ve yayınlandı. İşte Among Us Town Rolleri Modunu nasıl yükleyeceğiniz ve her bir rolün neler yapabileceği.

Aramızda Kasaba Mod Nasıl Kurulur?

Aramızdaki Town Modu, GitHub’da slushiegoose tarafından oluşturuldu ve son derece popüler Şerif Rolü Modu da dahil olmak üzere diğer ünlü modların kaynak kodlarını içeriyor. Oyuncular, modların genellikle yalnızca PC oyuncuları için mevcut olduğunu ve modları kullanmanın bazı riskleri olduğunu unutmamalıdır. Oyuncular, oyunlarına mod yüklemeden önce her zaman oyun dosyalarını yedeklediklerinden emin olmalıdır. Among Us’ın klasik sürümü harekete geçmeye başlarsa, oyunu mod olmadan kaldırıp yeniden yüklemek her zaman iyi bir fikirdir, bu genellikle bazı sorunları çözebilir.

Oyuncular, Among Us Town of Us Modunu indirme talimatlarını aşağıda bulacaklar:

  1. GitHub’daki slushiegoose’dan en son TownOfUs Mod zip dosyasını indirin.
  2. WinRar veya 7Zip gibi bir program kullanarak sıkıştırılmış klasörün içeriğini çıkarın.
  3. Among Us’ın kök klasörünü bulun. Bu dosya yolunu bulmanın en kolay yolu Steam’i açmak, Kitaplığa gitmek, Aramızdaki Sağ tıklamak, Yönet’e gitmek ve Yerel Dosyalara Gözat’ı seçmektir.
  4. Çıkarılan mod dosyalarını Aramızdaki kök klasörüne taşıyın. Bu, Among Us.exe dosyasını içeren klasördür.
  5. Among Us’ı Başlatın.
  6. Oyunun düzgün çalışması için lobideki tüm oyuncuların modu indirip yüklemesi gerekir.

 

Among Us Town of Us Mod Rolleri

 

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
God of War

God of War'a başlarken size yardımcı olacak 6 ipucu

Age of Empires 4Rehber

Age of Empires 4: Sacred Site (Kutsal Yer) Ne İşe Yarar?

Age of Empires 4Rehber

Age of Empires 4 Relic (Kalıntı) Ne İşe Yarıyor?

Assassin's Creed: ValhallaRehber

Assassins Creed Valhalla: Hızlı bir şekilde deneyim kazanma

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Valheim’de Üşümeye Son