RehberValheim

Valheim’de Arkadaşlarla Savaşma (Duel) – Fight Club Mode

Özellikle işleri karıştırmak isteyen arkadaşlarla, Valheim’da PVP’yi etkin bırakmak riskli olabilir. Dövüş Kulübü modu, oyuncuların ölmeden kolayca savaşmasını sağlar!

Bir Valheim sunucusundaki maksimum 10 oyuncu nedeniyle, oyuncuların bazı eski moda PVP savaşları için bir fırsat bulması nadir olabilir. Neyse ki, Nexus Mods kullanıcısı Pfhoenix0 bir çözüm geliştirdi: Dövüş Kulübü modu (Buradan İndir). Bu mod, oyuncuların, sunucu üyelerini ölüm veya istatistik kaybı riski olmadan bir düelloya davet etmelerini sağlar. Mod, bunu bir meydan okuma getirerek ve meydan okuma mekaniğini kabul ederek yapar. Varsayılan olarak, bir oyuncu başka bir oyuncuyla kavga ediyorsa ve sağlığı sıfıra düşerse, ölmesine izin vermek yerine onu bir HP’ye geri döndürür. Ancak bu kapatılabilir ve kaybeden oyuncuların ölmesine izin verme seçeneği de modda mümkündür.

Kurulum, oyuncuların Valheim oyun klasörlerinde BepInExPack’in yüklü olmasını gerektirir. Yüklendikten sonra, Nexus modlarından Fight Club modunu indirin. Oyuncuların yeni mod eklemeden önce kaydetme bilgilerini yedeklemeleri şiddetle tavsiye edilir. Mod indirildikten sonra, .zip dosyasını açın ve .dll’yi Valheim \ BepInEx \ eklentilerine taşıyın. Her şey doğru çalışıyorsa, mod yüklenecek ve oyuncular savaşa hazır olacak!

 

Arkadaşlarla Savaşma ve Pratik Yapma

 

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
MinecraftRehber

Minecraft Kurtlar Nasıl Evcilleştirilir?

MinecraftRehber

Minecraft Stonecutter Nasıl Yapılır Ne İşe Yarar

Hayatta KalmaRehber

Pebblet Axe Nasıl Yapılır? Grounded Rehber

OverwatchRehber

Overwatch 2: Karakterler nasıl açılır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Valheim’de Üşümeye Son