RehberSimülasyon

Farming Simulator 19’a Mod Nasıl Kurulur?

Farming Simulator 2019’da Modları kullanmak için önce onları yüklemeniz gerekir. Neyse ki, süreç oldukça basittir ve aşağıdaki izlenecek yol bunu yapmanıza yardımcı olacaktır. Yine de unutmayın – kurulumun kendisi sürecin sonu değildir. Ayrıca oyun içindeki modları etkinleştirmeniz gerekir. Aşağıdaki talimatlar süreç boyunca size yol gösterecektir.

Farming Simulator 2019’da mod yükleme

Herhangi bir mod sitesinden ya da bir şekilde edindiğiniz modu kullanacaksınız. Ama popüler sitelerden indirin, her gördüğünüz modu indirmeyin. Oyun bilgileriniz tehlikeye girebilir. Değişikliklerin çoğu ZIP formatında saklanır. Böyle bir dosyayı indirdikten sonra, aşağıdaki adımları uygulamanız gerekir.

  1. Öncelikle Farming Simulator 2019’un “mods” klasörünü bulmanız gerekiyor. Varsayılan yol C: / Users / “user_name” / Documents / my games / FarmingSimulator2019 / mods şeklindedir. Klasörleri tek tek açabilir veya Windows tarayıcısını kullanarak “oyunlarım” ifadesini girebilirsiniz.
  2. İndirilen arşivi “Modlar” a yerleştirin. Önemli: arşivi açmayın, dosyayı olduğu gibi bırakın.
  3. Oyunu başlatın.
  4. Yeni bir oyuna başlayın veya mevcut olanı yükleyin. Değişiklikler menüsü, kurulu tüm modların bir listesini içerecektir.
  5. Etkinleştirmek için seçilen değişikliği farenin sol düğmesine tıklayın.

Yukarıdaki izlenecek yol, modları kurmanın genel sürecini gösterir. Bir başka rehberimizde sizlere en popüler modlardan ve bu modları nereden indirebileceğinizden bahsedeceğiz. Takipte kalın.

 

[ctu_ultimate_oxi id=”37″]
Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
RehberRol Oyunu

No Rest for the Wicked, Save Dosyası ve İlerlemeyi Başka Oyuna Aktarma

RehberRol Oyunu

No Rest For The Wicked, Sıkıştığınızda (Stuck) Nasıl Kurtulursunuz?

RehberRol Oyunu

No Rest for the Wicked: Çoklu Oyunculu Var mı?

RehberRol Oyunu

No Rest for the Wicked: Oyunu Durdurmak Mümkün Mü?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Lox Nasıl Evcilleştirilir? Valheim Rehberi