Haber

Rust: Harbor Bulmaca Rehberi

Facepunch Studios’un açık dünya MMO’su Rust’ta oyuncular, Harbor’da saklı olan eşyaları bulmak ve toplamak için bir bulmacayı tamamlamaları gerekiyor.

Hayranlar artık, Player-Versus-Environment ve Player-Versus-Player özellikli çok oyunculu bir hayatta kalma oyunu olan Rust’un konsol sürümü için bir yayın penceresine sahipler. Büyüyen potansiyel, oyun içi tehdit tabanıyla, Rust oyuncuları bu Liman Bulmaca Kılavuzunu incelemeyi düşünebilir, böylece daha yüksek seviyeli bulmacalara daha verimli bir şekilde geçebilirler.

Limanlar, Rust’ta yeni ortaya çıkan oyunculara yağma, geri dönüşüm ve bazen ham petrolü düşük kaliteli yakıta rafine etme için ideal bir konum sağlayan bir içerik türüdür (oyuncuların “zindan” olarak düşündüklerine benzer). Ek olarak, her Harbor, hayranlara PC’deki en iyi çevrimiçi, açık dünya oyunlarından biri olan Rust ortamında hayatta kalmaları için değerli kaynaklar sağlayan bir bulmacaya sahiptir.

İki tür Liman vardır: Büyük ve Küçük ve her biri bir Yeşil Bulmaca Alanı içerir. Üç bulmaca katmanından en düşük olanı, bunlar bir Yeşil Anahtar Kartı (masalarda ve Seviye 0 Anıtlarda bulunabilir) ve bir Elektrik Sigortası gerektirir.

Küçük Harbor Bulmaca

Küçük Liman bulmacası, ikinci kattaki kum torbalarıyla güçlendirilmiş bir korkulukla tanımlanabilen ve oyuncu suya bakarken Liman’ın sağ tarafında bulunabilen iki katlı bir binada yer alır. Yer seviyesindeki kapıdan girdikten sonra, oyuncular açık, kıvılcım saçan bir sigorta kutusu bulmalı ve Elektrik Sigortalarını içine yerleştirmelidir.

Yakınlarda, oyuncunun ikinci kattaki kapıyı açmak için etkinleştirmesi gereken bir anahtar bulunur. Oyuncular odadan çıkmalı, yakındaki merdivenden çıkmalı ve ikinci kat kapısının yanındaki erişim panelinde bulunan Yeşil Anahtar Kartını kaydırmalıdır.

Oyuncular, limanın ön ucuna yakın, rıhtımın ön ucuna yakın ve tren raylarını çevreleyen zincirli çitin diğer tarafında duran küçük bir oda bularak Büyük Liman bulmacasını bulabilirler. Oyuncular, bir kaya veya aletle vurarak odaya girişi engelleyen ahşap bir bariyeri yok etmelidirler. Bariyerin başka bir oyuncu tarafından zaten yok edilmiş olması mümkündür, bu nedenle oyuncular tetikte kalmalıdır; hayranlar bulmacaya daha az dikkat dağıtarak odaklanmak isterse, Rust artık casual oyuncular için bir moda sahip.

 

Büyük Harbor Bulmaca

 

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Haber

Gray Zone Warfare'da Ağ Hatası (0x00030004) Nasıl Düzeltilir?

HaberStar Wars Serisi

Star Wars Outlaws Hakkında Merak Ettikleriniz

Haber

Bannerlord Tabakhane Atölyesi

Haber

Palworld'de Dostları (Pals) Nasıl Yakalayabilirim?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Oyuncuların Hayallerini Yıkan 5 Playstation 4 (PS4) Oyunu