MinecraftRehber

Minecraft Modu – Bütün Eşyaları Tek Bir Yerde Görme

Minecraft, tüm zamanların en popüler oyunlarından biridir, bu nedenle Minecraft’ı geliştirmek için binlerce mod yazılması şaşırtıcı değildir. Sizlere yakın zaman içinde bir çok Minecraft modunu basit bir şekilde tanıtacağız. İçinden beğendiklerinizi modun kendi sayfasından indirebileceksiniz. Mutlaka Minecraft listemizi takip ediniz. Bu basit Minecraft rehberimizde sizlere Not Enough Items modunu göstereceğiz. Gelin tanıtıma başlayalım.

Bir öğeyi oluşturmak için başka bir tarif bulmak için İnternet’te arama yapmak Minecraft’ta biraz sıkıcı gelebilir. Bununla birlikte, oyunun temel sürümü birkaç tarif içerir, ancak modları yükledikten sonra sayıları büyük ölçüde artar ve bu da onları oyunda bulmayı gerçek bir güçlük haline getirir. Not Enough Items modu, oyunu gerçekten geliştiren güçlü bir araçtır – her şeyden önce, oluşturulacak tüm öğe kombinasyonlarını içerir (diğer modlardan gelenleri de içerir) ve bunlara erişim, sezgisel bir menü aracılığıyla sağlanır. Bunu bir arama motoru gibi düşünebilirsiniz ama Minecraft içinde kullanabileceğiniz bütün modları bir kaç hamleyle bulmanızı sağlar. Sağ düğmeye basarak hangi tariflerin ne gerektirdiğini bile kontrol edebilirsiniz.

Yazar ayrıca başka yararlı özellikler de hazırladı. Mod, oyun modunu anında değiştirmenize (yaratıcılığa hayatta kalma ve bunun tersi), karakteri iyileştirmenize, canavar yumurtlama makinesini herhangi bir yere yerleştirmenize veya günün saatini değiştirmenize olanak tanır. Buna ek olarak, envanterde bir çöp kutusu sunuyor – artık lavları lavın içine koymanıza gerek yok.

Not Enough Items modunu indirmek ve nasıl kurulacağını görmek için Minecraft Not Enough Items modunun kendi sayfasını ziyaret edin.

Not Enough Items Mod indir

Minecraft Mode Listesi
Minecraft Mode Listesi

Minecraft Mode listemiz... Bazı Modlar yapım aşamasında olabilir.

 

  1. Minecraft Forge Nasıl Kurulur?
  2. Minecraft Modu - Bütün Eşyaları Tek Bir Yerde Görme
Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Moba

League of Legends, LOL, Siyah Ekran

MinecraftRehber

Minecraft Realm'e Eklenti Nasıl Kurulur?

RehberSimülasyon

Euro Truck Simulator 2'de Şoförleri İşe Gönderme

RehberSniper Elite

Sniper Elite 5: Zorluk Seviyeleri, Hangisini Seçmelisiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Onumaya Değer
Free Fire’da Hızlı Rank Kasmak İçin Skyler’ı Seçin