OutridersRehber

Outriders Başlangıç Rehberi #2

Outrider oyun rehberimizin bu bölümünde, Outriders oynamak için başlangıç ​​ipuçlarından oluşan bir koleksiyon bulacaksınız. Yeni başlayan oyuncular için çeşitli ipuçları ve püf noktaları ekledik. Esas olarak savaş alanındaki çeşitli eylemlerle ilgili olduklarını da söyleyebiliriz. Temel olarak aşağıdaki başlıklara değindik. İpuçlarına geçmeden önce Outriders’dan kısaca bahsetmekte fayda görüyoruz.

Dikkatlerden kaçmayan gizemli bir sinyalin kaynağını keşfetmek için yola çıkıyorsunuz ve düşman Enoch gezegenine ulaşıyorsunuz. Oyun temelde rol yapma oyunları arasında yer alırken nişancı oyunu öğelerinden de çokça barındırıyor. Gerçek bir rpg shooter (nişancı) oyunu türlerini içinde barındıran OUTRIDERS, acımasız ve kanlı savaşı derin rol yapma sistemleriyle birleştirir. Bunu en belirgin hale getiren özelliği ise genişleyen beceri ağaçları ve sonsuz donanım değişiklikleridir. Square Enix’in oyunu Xbox One, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox X ve S Serisi, Microsoft Windows platformları için yayınlanmıştır.

Rehberimize geçecek olursak aşağıda bulunan başlıkları irdelemeye koyulalım;

  1. Sağlık çubuğunuzu ve kalkanınızı yenilemeye çalışın.
  2. Siper kullanın
  3. Silahları sınıfınıza ve oyun tarzınıza göre özelleştirin
  4. Yan görevleri atlamayın
  5. El bombalarından kaçının
  6. Yetenek ağacıyla denemeler yapın

Sağlık çubuğunuzu ve kalkanınızı yenilemeye çalışın

Her karakter sınıfının, sağlığı ve kalkanı yenilemenin farklı bir yolu vardır (genellikle beceriler yoluyla). Örneğin, Trickster her yakın menzilli öldürme için sağlık puanlarını yeniler – göğüs göğüse dövüşte veya bir pompalı tüfekle alt etmek yakın menzilli manasındadır. Siperin arkasına saklanıp becerileri kullanarak ne kadar iyi denge kurarsanız, savaşta o kadar iyi yaparsınız.

 

Siper Kullanın

 

Outriders Rehberleri
Outriders Rehberleri

Bütün Outriders Rehberleri listemiz... Bazı rehberler yapım aşamasında olabilir.

 

  1. Outriders Sınıf Puanlarını Sıfırlama
  2. Outriders Son Level Kaç?
  3. Outriders Başlangıç Rehberi #2
  4. Outriders Önemli İpuçları - Mutlaka Okuyun!
Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Pubg Mobile

Pubg Mobile Oyun Modları

Back 4 BloodRehber

Back 4 Blood'da Özel Sunucu Açma

New WorldRehber

Çanta Kapasitesi Nasıl Artırılır? New World Rehber

MinecraftRehber

Minecraft Bedrock Komutları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Outriders Önemli İpuçları – Mutlaka Okuyun!