Dark Alliance

Dark Alliance, Kahramanlar ve Özellikleri

Dungeons & Dragons Dark Alliance kılavuzunun bu bu kısmında mevcut tüm karakterler hakkında temel bilgiler bulacaksınız. Her kahramanın güçlü ve zayıf yönlerinin yanı sıra hangi nitelikleri geliştirmeniz ve hangi becerileri seçmeniz gerektiğini öğreneceksiniz. Dungeons & Dragons Dark Alliance’da aşağıdaki kahramanlarla oynayabilirsiniz.

  • Drizzt Do’urden
  • Catti-Brie
  • Bruenor Battlehammer
  • Wulfgar

Şimdi dilerseniz kahramanların tanıtım rehberine başlayalım. Bu sayede oyuna başlamadan önce Dungeons & Dragons Dark Alliance’da hangi kahramanın sizin oyun sitilinize uyduğunu keşfedebilir ve ona göre oyuna başlayabilirsiniz.

Drizzt Do’urden

Drizzt Do’urden, D&D Dark Alliance’da bulunan karakterlerden biridir. Drizzt, Drow ırkını (Karanlıkaltı’nda yaşayan kara elfler) temsil eder ve Ranger sınıfına aittir. Savaşta, Drizzt iki pala kullanır. Savaşı, olağanüstü çevikliğine ve hızına dayanıyor. Katil eğitimi sayesinde, Drizzt sersemlemiş düşmanlara ölümcül arkadan bıçaklamalar yapabilir.

Anahtar nitelikler: Dexterity, Strength, Constitution
En iyi beceriler: Battle Trance, Cloud of Daggers
Nihai: Drizzt, yakındaki düşmanlara saldıran Guenhwyvar panterinin ruhunu çağırır;
Takım Saldırısı: Düşmanın darbesini savuşturarak veya bir arkadan bıçaklama gerçekleştirerek tetiklenebilir.

Catti-Brie

Catti-Brie, D&D Dark Alliance’da bulunan karakterlerden biridir. Catti-Brie insan ırkını temsil eder ve Fighter sınıfına aittir. Savaşta, Catti-Brie bir yay kullanır. Olağanüstü bir isabetlilik ile düşmanlarına ölümcül oklar gönderir. Ancak yakın dövüşü de iyi idare ettiğini belirtmek gerekir.

Anahtar nitelikler: Dexterity, Intelligence, Constitution
En iyi beceriler: Healing Spirit, Heartseeker Volley
Ultimate: Catti-Brie, daha büyük bir vuruş yarıçapına sahip, yüksek öldürme gücüne sahip parlak mermiler ateşler. Ayrıca düz bir çizgide duran zayıf nesneleri ve canavarları delerler;
Takım Saldırısı: Rakibin darbesini savuşturarak veya hedeflenen bir okla rakibi bitirdikten sonra tetiklenebilir.

Bruenor ve Wulfgar

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Dark Alliance

Dark Alliance'da Eşyalar Nasıl Yükseltilir?

Dark AllianceRehber

Dark Alliance'da Çevresel Olumsuz Etkileri Azaltma

Dark AllianceRehber

Dark Alliance - Silence Nasıl Tedavi Edilir?

Dark AllianceRehber

Dark Alliance: Attributes (Öznitelikler)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Onumaya Değer
Battlefield 2042 PC Sistem Gereksinimleri