RobloxSwitch

Roblox, Nintendo Switch İçin Çıkacak Mı?

Roblox uzun yıllardır piyasada ve piyasadaki en popüler video oyunlarından biri haline geldi. Oyuncuların benzersiz dünyalar ve deneyimler yaratmasına izin veren Roblox, bulabileceğiniz en derin sanal alanlardan biridir. Roblox, PC, Xbox ve PlayStation dahil olmak üzere neredeyse her oyun platformuna girmiştir. Bir platform hariç, Switch. Oyunun bu kadar başarılı hale gelmesiyle birlikte hayranlar, Roblox’un Nintendo Switch’e gelip gelmeyeceğini merak ediyor.

Roblox Nintendo Switch’e mi geliyor?

Şu an itibariyle, Roblox’u Nintendo Switch’e getirmek için onaylanmış bir plan yok. Ne Nintendo ne de Roblox Corporation, Roblox’un bir Switch lansmanı alacağını belirtmedi. Switch sahipleri bu bilgiyle birlikte moralini bozmasın çünkü; bu yılın başlarında, 2021 yılının ilk çeyreğinde, Roblox Corporation’ın kurucu ortağı Dave Baszucki, oyunun geleceği potansiyel platformlardan bahsederken Switch’in adını bıraktı. GamesRadar tarafından bildirildiği üzere, “Switch, PlayStation, Quest – tüm bu platformlar Roblox için mükemmel bir anlam ifade ediyor” dedi.

Roblox, aile dostu, ancak kullanıcıların akıllarına gelebilecek her şeyi yaratmalarına izin veren geniş bir sanal alan oyunudur. Switch’in bu tür oyunların sağlam bir kataloğuna sahip olmasıyla, Roblox eShop’a tam olarak uyacaktır. Roblox’un son yıllarda ne kadar başarılı olduğu göz önüne alındığında, muhtemelen hem Roblox Corporation hem de Nintendo için faydalı bir hamle olacaktır.

Roblox Switch’e gelmiyor – en azından şu an itibariyle böyle bir bilgi yok. Nintendo ve Roblox Corporation’ın sandbox oyununu hibrit konsola getirmek için bir anlaşma yapma şansı var, ancak o zamana kadar Roblox Xbox, PlayStation ve PC’de mevcut kalacak.

Siz de fikrinizi belirtmek için basit bir şekilde hemen alt ↓ kısımdan yorum bırakabilirsiniz…

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org ailesinin strateji sever mobil oyuncusu. Tek sıkıntım telefon şarjları. O sorunu bilim çözdüğü zaman daha da rahat edeceğiz. Teknolojiye de ilgi duyuyorum. Oyunlarla ilgili içerik üretiyorum.
İlgili
Switch

The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2 2023'e Ertelendi

Rol Oyunu

Roblox hem PC'de hem de cep telefonlarında nasıl kullanılır?

Switch

Switch 103,5 milyon adet satarak Nintendo'nun en çok satan konsolu oldu

Oyuncu Donanımları

Bu oyun kolu, Android telefonunuzu taşınabilir bir Xbox'a dönüştürüyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Onumaya Değer
Dead Space Remake, Çıkış Tarihi