Dark AllianceRehber

Dark Alliance’da Çevresel Olumsuz Etkileri Azaltma

Dungeons & Dragons Dak Alliance’da bu rehberimizde çeşitli çevresel tehditlerle nasıl başa çıkacağınızı öğreneceksiniz. Bunlar özellikle erken oyun aşamasında başınızı derde sokabilecek olumsuz etkilerdir ve dikkatli olmanız gerekir. İşte Çevresel etkileri azaltmanın yolları.

D&D Dark Alliance’da yerleri keşfederken sadece farklı düşman türlerine değil, özellikle daha yüksek zorluk seviyelerinde sağlığınıza ciddi şekilde zarar verebilecek çevresel tehlikelere de dikkat etmelisiniz.

Buz

Donmuş zemin kaldırılamaz ve bunun olumsuz etkisine karşı kendinizi farklı bir şekilde korumanız gerekir. Yakınlarda kesinlikle bir Alevli Kılıç bulacaksınız – ona yaklaşın ve bir süre için Sıcaklığınız güçlenecek, bu da donmuş bölgede dolaşmanıza izin verecek.

Yeşil Sıvı

Birçok haritada bulunabilen yeşil toksinler kolayca yok edilebilir. Yakınlarda, toksini yakmak için havaya uçurmanız gereken en az bir patlayıcı varil bulacaksınız. Bunu kullanın ve yanma etkisi geçtiğinde bu bölümde dilediğiniz gibi dolaşabilirsiniz.

Mor Sıvı

Kirlenmiş alanın yakınında gizlenmiş karakteristik heykellerden mor sıvı sızıyor. Toksin akışını durdurmak için heykeli yok edin. .

Zehirli Bitkiler

Zehirli bitkiler, siz onlara yaklaşana kadar pasiftir – sonra küçük bir gecikmeyle etraflarındaki alana zehir püskürtürler. Zehirli bitkilerden güvenli bir şekilde geçmek için önden koşun ve durmayın. Başka bir atlatma yolu yoktur.

Ateş

Fire in Dungeons & Dragons Dark Alliance çok sık ortaya çıkıyor – ister doğrudan ateş püskürten tuzaklar şeklinde isterse sıvı lav olarak. Ek hasarı önlemek için yangın kaynaklarından uzak durun. Ateşi atlatmanın bir başka yolu bulunmuyor.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak mobil oyunlar ve genel olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
V Rising

V Rising: Özel Sunucu Nasıl Silinir?

Minecraft

Minecraft'ta fare tıklama hızı nasıl değiştirilir?

Elden RingRehber

Elden Ring: Rivers of Blood Katana nerede bulunur?

Lost ArkRehber

Lost Ark - Valtan Legion Raid Rehberi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Onumaya Değer
Dark Alliance: Attributes (Öznitelikler)